2733
2734
عنوان

فوووری ( آزمایش هورمونی کی داده تا حالا ؟ )

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 28 پست
استرس همیشه دارم. چند بار خون میگیرن؟

یک بار، چیز خاصی تیست سعی کن نداشته باشی اصلا استرس

من خودم یکشنبه آز پرولاکتین دادم

ازمایش خاصی نیست نگران تباش

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

عزیزم، روز سوم پریودی برو برا آزمايش، 12 ساعت ناشتا باش، شب بدون استرس و بدون س و ت ی ن بخواب، تحریک جنسی نباید بشی قبل از ازمایش، فعالیت بدنی شدید نداشته باشی قبل از ازمایش، پیاده روی هم نکن قبل از نمونه گیری، اینا که گفتم شرایط قبل از ازمایش برا هورمون‌های زنانه و تیرویید و پرولاکتین که خودم آزمایش داده بودم بهترین زمان انجامش ساعت 8تا10 صبح هس

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرولاکتین دارم تر خدا شرایطش چیه

باید دوساعت از بیدار شدنت گذشته باشه عزیزم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

اهان راستی دارویی جیزی هم  نخور، چون باعث افزایش پرولاکتین میشن

لیست داروهارو تو اینترنت سرچ کنی میاره

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2728
عزیزم، روز سوم پریودی برو برا آزمايش، 12 ساعت ناشتا باش، شب بدون استرس و بدون س و ت ی ن بخواب، تحریک ...

ببخشین چند لار ازتون خون گرفتن؟

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2740
زحمتتون شد ♥

خواهش می کنم عزیزم. البته بچه ها کامل گفتن. من می رفتم آزمایشگاه فقط خیلی تاکید داشتن که ناشتا باشم می گفتن نتیجه ش اشتباه می شه

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
خواهش می کنم عزیزم. البته بچه ها کامل گفتن. من می رفتم آزمایشگاه فقط خیلی تاکید داشتن که ناشتا باشم ...

یکی بمن گفت سه بار باید خون بدی ، میترسم فشارم بیافته

یکی بمن گفت سه بار باید خون بدی ، میترسم فشارم بیافته

ولی من یه بار دادم. با سه بارم فشار نمیفته نگران نباش شیشه های کوچولو ان دیگه، بعدشم تو آزمایشگاها آمادگی همچین اتفاقایی رو دارن

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
ولی من یه بار دادم. با سه بارم فشار نمیفته نگران نباش شیشه های کوچولو ان دیگه، بعدشم تو آزمایشگاها آ ...

یاحسین   منم ترسووو

مرسی دوست گلم لطف کردی