2703
2553

سلام من یسری آزمایش هورمونی دارم. رفتم میگن باید قبلش یه بروشور بگیری توش شرایط آزمایشو نوشتیم...

منم راهم دوره ... شرایط چه شرایطی؟

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

تو گوگل سرچ کن برات میاد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

معمولا سومین روز پریود انجام میدن

شب قبل نزدیکی نداشته باشن

دوساعت از بیدارشدنت گذشته باشه

من که انجام دادم فقط همینا بود فک میکنم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2720

ازمایش پرولاکتیتین یه سری شرایط داره باید اونارورعایتکنی

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

راجع به ناشتایی و اینکه چندمین روز دوره ت بری. من فقط پرولاکتین رو می دونم که باید ناشتا باشی،

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
معمولا سومین روز پریود انجام میدن شب قبل نزدیکی نداشته باشن دوساعت از بیدارشدنت گذشته باشه من که ...

صبحونه چیزی نخوردی؟

2714

شب قبلش لباس زیر تنگ نپوشب، روز آزملیش و یه روز قبلش فعالیت بدی سنگین یا ورزش انجام نداده باشی

استرس و اینا نداشته باشب

۱۲ ساعت ناشتا باشی

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
راجع به ناشتایی و اینکه چندمین روز دوره ت بری. من فقط پرولاکتین رو می دونم که باید ناشتا باشی،

پرولاکتین دارم تر خدا شرایطش چیه

صبحونه چیزی نخوردی؟

چون همراهش آزمایش قند خون هم بود ناشتا بودم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
شب قبلش لباس زیر تنگ نپوشب، روز آزملیش و یه روز قبلش فعالیت بدی سنگین یا ورزش انجام نداده باشی استر ...

استرس همیشه دارم.

چند بار خون میگیرن؟

2706