2737
2734
عنوان

کار برای لیسانس عمران

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 27 پست
اهوازم گلم

بهتر،ببين از شرايط ساختمون شهر شما زياد اطلاع ندارم اما معمولا شهراى هم تراز شهر شما بحث نرم افزار هاى تخصصى هنوز داغه و ميشه پول خوبى درآورد ازش،ينى شما ميرى از رو سى دى اموزشى يا دوره يا هر جور كه دسترسى دارين يكى از نرم افزارهاى تخصصى مثل تى رى دى مكس،وى رى رو ياد ميگيرى بعد شروع ميكنيد براى تمرين خودتون كار دانشجو ها و يا هنرستانى رو انجام دادن كه هم پول درميارين اول كارى هم اون كارا ميشه يه روزومه اى برا شما برا كاراى جديتر كه ميرسه كار به دفاتر مهندسى كه لازم ميشه كار تى رى دى براشون و شركتها،اما نصفه نيمه ياد نگير كامل و حرفه اى

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂

کسی تهران،اهواز و یا هرجای دیگه سراغ داره واسه شروع زودتر و بهتر کار داداشم؟؟؟

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر،ببين از شرايط ساختمون شهر شما زياد اطلاع ندارم اما معمولا شهراى هم تراز شهر شما بحث نرم افزار ه ...

وااای مرسی از کمکت عزیزم😍😍

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
شما خودت عمران خوندی گلم؟الان سرکاری؟

برادرتون ازمون هاى نظام مهندسى رو هم پيگير باشن اگر ايشون هى ساكن اهوازن،اينجورى حق امضا ميگيرن و بدون منت وارد بازار كار حرفه اى ميشن،من پايه دو نظارت و اجرا دارم و پايه سه طراحى راضيم از ارجاع كار 

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
2728
چی بلده ؟

والا اینو باید دقیقا اگه خودش بپرسم

برادرتون ازمون هاى نظام مهندسى رو هم پيگير باشن اگر ايشون هى ساكن اهوازن،اينجورى حق امضا ميگيرن و بد ...

مرسی از لطفت😘😘😘

وااای مرسی از کمکت عزیزم😍😍

يه پيشنهاد ديگه و يه راه كوتاهتر ميتونى برى دفاتر بنياد مسكن شهرتون،دفاتر مهندسى و اگه اشنا پيدا كردى حتى يه مدت نقشه كشى هم كلى چيز يادتون ميده و چون تو محيط هستين با كلى ادم اشنا ميشيد و اين خيلى خوبه 

يه پيشنهاد ديگه و يه راه كوتاهتر ميتونى برى دفاتر بنياد مسكن شهرتون،دفاتر مهندسى و اگه اشنا پيدا كرد ...

الهی قربونت برم چقد تو خوبی

2740
خدا نكنه عزيزم،ايشالا موفق ميشى❤️❤️

تشکر😘😘

اشتباه گرفتید! طومارهای که نوشتید برای من نبود! اون نقاشی واسه من نبود! دفعه دیگه که خواستید بی ادبی کنید و تمسخر کنید دقت کنید چه کسی رو منشن میکنید سرکار خانوم هنرمند!!!!!!!!!!! 

ارزش هنر به شخصیت هنرمنده... کار های اون خانوم حتی اگه خیلی مبتدی باشه بخاطر شخصیت زیباش ارزش پیدا میکنه.... برای همین اگر شما ماهرانه ترین کارهای هنری رو انجام بدین و این اخلاق زننده رو در کنارش داشته باشید ارزشی نداره 

در ضمن، نقد سازنده رو با توهین و تمسخر و بی ادبی یکی نکنید. تفاوتشون خیلی ساده و قابل درکه

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
اشتباه گرفتید! طومارهای که نوشتید برای من نبود! اون نقاشی واسه من نبود! دفعه دیگه که خواستید بی ادبی ...

دیگه داری زیادی شر و ور میگی حوصلتو ندارم برو بساط ادب و احترامتو جای دیگه پهن کن اون دوکلامم ک بات حرفیدم زیادی بت ارزش و اهمیت دادم.بای عجیجم

دیگه داری زیادی شر و ور میگی حوصلتو ندارم برو بساط ادب و احترامتو جای دیگه پهن کن اون دوکلامم ک بات ...

ادب یک هنررررررررررمند🤭

خواهشا شما یکی با لحن بی ادبانه اتون به من ارزش ندید🙏🏻🤭

اگر هم جواب دادم بخاطر این بود که فکر می‌کردید اون بنده خدا و منشن کردید و من جواب دادم که فکر نکنید هرچی به اون خانوم گفتید قبولش داشته و هیچی نگفته. وگرنه نقاشی واسه یکی دیگه هست و بحث باید توی همون تاپیک تموم میشد. به عمین علت این بحث مسخره رو بیش از این ادامه نمیدم

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓.