2737
2734
من بدون دعوا بهش گفتم ک اگه شما ازمن خوشت نمیاد دلیل نداره ک این و ب پسرتونم بگیدو حس  اونم خرا ...

پدرشوهر منم از من خوشش نميومد و نمياد

كاري خاص و جريان خاصي هم نبوده ها! نميدونم چرا كينه داره!!!

جاريمو خودش انتخاب كرد، براش جون ميداد،، اينقدر واسش خرج كرد كه نگم

جاريم هزار كار خطا كرد و پدرشوهرم فقط با مهربوني و عشق تذكر داد

الان كار به جايي رسيده جاريم داره ميخورتشون

منم وقتي رفتارهاشو ديدم خودمو كشيدم كنار

باورم نميشد يه ادم بدون هيچ دليلي اينقدر ازم كينه داشته باشه!

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!

جروبحث زیاد کردم باهاشون چون توی ساختمونیم و شوهرم تک پسره همش انتظار دارن من از صب پیششون باشم تا شب و همش برای هرچیزی اجازه بگیرم ازشون خیلی توقعشون بالاست اخرین باری هم که خیلی دعوای بدی کردیم سر این بود که پدرشوهرم بدون اینکه دربزنه میومد تو خونمون شوهرمم خیلی بی عرضه اس نمی تونه به خوانوادش چیزی بگه همیشه ام طرف اونا رو میگیره عوضی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچی خشکش زد دست پاچه شده بود... گفتم حالا میفهمم دعواهایی که بین ما اتفاق میفته از کجا اب میخوره... ...

بعدا روش شد حرف بزنه ..تو روت نگاه کنه ؟ 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
بعدا روش شد حرف بزنه ..تو روت نگاه کنه ؟ 

نه تا یه مدت که اصلا نه خونشون میرفتم نه همدیگه رو میدیدیم. بعد یه مدت به بهونه سر زدن به پسرم که تازه ختنه ش کرده بودیم اومد خونمون. دیگه هم حرفی از گذشته نزد... ولی کلا ادم حسودیه چشمش در میاد میبینه عروسا و پسراشون با هم خوبن... حالا میخواد من باشم یا جاری هام

من دوسال پیش مادرشوهرم باهام دعواش شد خونشون بودم شوهرمم نبود بعد یکی خبر آورده بود برده بود اول به من گفت آره مادرشوهرت نمیخواد تو خوشش نمیاد ازتو این چیزا بعد به اون گفته بود عروست گفته مادرشوهرم از من خوشش نمیاد از این حرفا این مونده بود تو دلش منم از همه جا بی خبر، از دانشگاه اومده بودم خسته کوفته اومدم یه سر بزنم بعد گفت میخوایم بریم ساعت 10 شب خونه مامانم میای منم گفتم نه دیگه خستمو حال ندارم بعد یهو ترکید که آره تو فلانی مگه چیکار کردی خسته ای ملت از صبح تا شب سر کارن اینجوری نیستن تو روابط اجتماعی بلد نیستی آبروی منو میبری و کلی حرف که با داد میزد اینارو منم نشسته بودم هر لحظه تو فکرم این بود که پاشم لباسمو ور دارم ازدر بزنم برم خونم ولی نرفتم هیچی نگفتم ساکت موندم هرچی دوست داشت گفت بعد که راحت شد فاز دلسوزی برداشت اونشب تموم شد اومدم بخوابم کلی گریه کردم ‌‌‌شوهرم فهمید میخواست بره نصف شبی در خونش نذاشتم از اون اتفاق 2 سال گذشته ولی هیچ وقت فراموشش نمیکنم و به. خدا سپردمش

💙
2740
ناراحت نباش عاقلانه ترین کارو کردی

همش ریختم توخودم انقدرخودخوری کردم دندونام داغون شد معدم دردگرفت همه چیم به مشکل برخورد

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
جوابم بدی بدتر میشه مگه اینکه یاد بگیری محترمانه ترین جواب ها رو بدی یجوری که طرف خفه شه

نه بی محلی می کنم قبلا خیلی حرص می خوردم الان زدم به بیعاری...

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞