2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تو این ده سال شده قهر کنم باهاشون ولی دعوا و تو روشون وایستادن نه 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

اره خیلی چون تو یک خونه ایم یکبار زد تو گوشم باباش دفه بد که دعوا شد خواست بزنه دستشو گرفتم صورتشو چنگ‌انداختم و هلش دادم مادرشوهر ندارم .چون تا حالا بابام منو کتک نزده بود زورم اومد البته شوهرمم پشت منه چون میدونه باباش مقصره 

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   
2714

دعوانکردم همش بهم تیکه انداختن ناراحتم کردن حرف های زشتی زدن فقط ساکت بودم هیچی نگفتم😭

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

من بدون دعوا بهش گفتم ک اگه شما ازمن خوشت نمیاد دلیل نداره ک این و ب پسرتونم بگیدو حس  اونم خراب کنید ...گفت ننننه اینجوری نیست .گفتم چرا درهرصورت این حس شماست ب اون ربطی نداره ب اون نگییید

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

اره دوبار من یه بارم با مامانم یبار من رفتم جلو برا اشتی ولی این اخری تقصیر اونا بود هرچی ک فک کنی همهجور فحشی اونا دادن ب من منم ب اونا اخرشم خودشون اومدن معذرت خواهی الانم نمیرم بالا اگ خعلی ضروری بود میرم ب دودیقه نمیکشه برمیگردم هرچقد میگن بیل بشین چای بخور غذا بکشم میگم مرسی

هلن ۷۸سابقم ریا نشه   
اره یکبار مادرشوهرم حسابی داشت ازم بد میگفت پیش شوهرم غافل ازینکه من تو خونه بودم. منم دعوا کردم باه ...

چیشد بعدش ؟ چی گفت تورودید

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706