2733
2734

فقط دکتر الهه لطفی علاوه بر اینکه کارشون خوبه خیلی ام دکتر مهربون و صبوری هستن من عاشقشششم 

شوهر من برای ریزش موش پیش چن تا دکتر رفت فقط الکی هزینه کردیم هیچ نتیجه ای نداشت ولی دکتر الهه لطفی پی آر پی کردن خیلی وضعیت موهاشون خوب شده واقعا دمشوووون گرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر جاویدحسینی واقعا کارشون خوبه. من برای جوشام رفتم پبششون بعدش که جوشام کاملا درمان شد، جای جوشام هم با لیزر از بین بردن الان صورتم عینی آینه شده. من بهت پیشنهاد میکنم مطبش نزدیک صادقیه هستش

۴۴۰۰۵۰۲۷ , ۰۲۱-۴۴۰۶۴۹۲۹

2731

بچه ها اگر دنبال مشاوره آنلاین با یکی از بهترین متخصصین پوست و مو هستید وارد این لینک بشید

دکترمهرداد نبی پور یکی از متخصصین پوست و مو کلینیک مهراور هستن که جدیدا بخاطر کرونا مشاوره آنلاینم گذاشتن اگر سوال داشتید از خود پزشک متخصص بپرسید

/دکترhttps://meravarclinic.comمهرداد نبی پور-

2740

دکتر کامران جزایری کاشت مو رو به صورت حرفه ای انجام میده کارش واقعا خوبه یکی از آشناهای خودمون رفت اونجا موهایی که براش کاشت واقعا عالی و طبیعی شد دگ از اون به بعد چند نفر دگ ام دنبال آدرس بودن بهشون این دکترو معرفی کردم من

عزیزم کلینیک دکتر کمالی یکی از بهترین کلینیک هایی هست که تجربه کردم.

قشنگ انگار 10 سال از سنت رو کم میکنه بعد خوبیش میدونی چیه اینکه موادی که استفاده می کنن خیلی خوبه.

ماندگاریشم بالاست قیمتشم نسبت به جاهای دیگه مناسب تریه پیشنهاد میکنم حتما حتما بری اونجا خواستی شماره و آدرسشو بهت میدم گلم