2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
روانی بودن بهتر از فاحشه شرعی بودنه که اسم زن متاهل رو گذاشته رو خودش ...  حالا بشین حساب کن ا ...

متاسفانه خیلیها هستن که ازدواج میکنن که فقط تجارت کنن

این خانوم باز دوماه زندگی کرده‌

یه خانوم دیگه تو همین نی نی سایت تو دوران عقد پسر بیچاره خونش رو به نامش میکنه و دختره هم به اسم اینکه مامانت اینو گفت خواهرت اونو گفت درخواست طلاق میده و تازه مهریه هم اجرا میذاره‌! تازه خانوم دوشیزه هم بوده!

آخه اگه اسم این تجارت نیست پس چیه؟!

خیلی هم تبلیغ کارشو اینجا میکرد و بقیه هم تشویقش میکنن

یعنی ازدواج فقط رابطه جنسی و اینا؟! بهترین سالای عمرمون پای دروغا و خیانت و پستی بعضی آقایون گذشته.. ...

عزیزم این خانوم حرفا رو واسه اون خانومه گفت که سه ماه زندگی کرد و بعد طلاق گرفت....

خب بنده خدا راست میگه

طرف اومده سه ماه زندگی کرده بعد بی دردسر و بدون اذیت جدا شده (تازه ما نمیدونیم مشکل خود این خانوم چی بوده که بعد سه ماه طلاقش میدن!)و سه ماه یک سکه میگیره و میگه بعد از مرگ شوهرمم از حقوقش سکه هامو میدن!!

آخه این کار درسته؟!طرف باید بعد مرگشم سکه بده به خاطر سه ماه اونم بدون بچه!!

تازه این خانوم دوباره ازدواج کرده!

اصلا کار درستی نیست و اون آقا هم خیلی ساده بوده که زیر بار همچین چیزی رفته!و از همون اول یه مهریه اینقدر زیاد گذاشته!

تازه این خانوم با تمسخر و خنده میگه شوهر اولش ازدواج نکرده چون پولش نمیرسه بسکه باید مهریه بده!

اصلا انسانی و درست نیست این حرفها!

درسته باید تاوان بده ولی نه دیگه اینجوری و حتی تا بعد از مرگش!

باید بفهمه طلاق دادن و با زندگی کسی بازی کردن شوخی نیس من طلاق نمیگرفتم اون طلاقم داده هر کی خربزه خ ...

کاملا باهات موافقم عزیزم..هرگز ولش نکن باید حالا حالا ها تاوان پس بده تا بفهمه با تو چیکار کرده..

عزیزم این خانوم حرفا رو واسه اون خانومه گفت که سه ماه زندگی کرد و بعد طلاق گرفت.... خب بنده خدا راس ...

منم چندماه فقط زندگی کردم اما اندازه 10 سال حرصم دادن و مریضم کردن این آقایون اگر واقعا عرضه داشتن و زنشونو میخواستن هرجور شده زندگیو جمع میکردن ن اینکه راضی به طلاق بشن و پرداخت مهریه عوضش اخلاقاشونو درست کنن زندگی کنن

البته کاش اینقدر ک ما به احکام مهریه ک خدا گفته پایبندیم به احکام حجاب و اذن خروج از منزل و تمکین هم ...

خب یکی بیاد اینجا با لحن خیلی زشت بگه به حرف شوهراتون نکنین که تاوان میدین، خدا هم خوشش نمیاد ، یا بگه همسراتونو تمکین نکنین مگه شما فقط برا رخت خواب ازدواج کردید و ....... مطمین باش عزیزم صد نفر پیدا میشن بگن حکم خداست تو چرا حروم میکنی، الان بحث مهریه بود و این دو نفر سعی دارن بگن حتی اگه خدا گفته مهریه حقتونه نگیرین که تاوان پس میدید و گناه داره پسر مردم به خاطر چند شب خوابیدن باهاتون دارید جیباشو تخلیه میکنید، به نظرم جواب شما به من فقط بحث تو بحث بود، الان جبهه گیری هممون در مقابل اون دو نفر که شک دارم خانم هم باشن بود نه سر مذهب و احکام دین 😊😊😊

خب یکی بیاد اینجا با لحن خیلی زشت بگه به حرف شوهراتون نکنین که تاوان میدین، خدا هم خوشش نمیاد ، یا ب ...

بحث تو بحث نبود. 

وقتی اسم خدا میاد و با اطمینان و محق بودن میگیم فلان چیز حقمونه چون خدا گفته... پس بحث مذهبی هم هست. 

حالا این وسط اگر کسی حق پذیر باشه متوجه تلنگر من میشه. 

اینکه من کامنت شما رو ریپلای کردم همیشه به این معنا نیست ک منظورم با شماست یا خدایی نکرده جبهه دارم بلکه شما نکته ای گفتید و من با ریپلای کردن خواستم نکته ی دیگه ای رو ب کامنتون سنجاق کنم برای کسی ک داره میخونه... 

خلاصه شما فکر نکنید باشمام... 

اون پست رو سنجاق کردم ک ابعاد دیگر ماجرا هم یادمون نره 

.. 

متاسفانه خیلیها هستن که ازدواج میکنن که فقط تجارت کنن این خانوم باز دوماه زندگی کرده‌ یه خانوم دیگ ...

منم حرفم همینه که تبلیغ نکنین کارهای زشت رو ، فرهنگمون رو داغون نکنید ، چی بگم ؟ به خودم بد و بیراه میگن 

2706