2752
2734
مامان منم غصه میخورد اوایل ولی الان دیگه واسش عادی شده چون این خیلی قهرمیکرد ازهمون اول....کلا وقتی ...

مگه نحقیق نکردین کی ان چی ان 

ک مردم بهتون میگن چرا دخترتونو دادید به اینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسایه ایم عزیزم....نمیدونم چیشد که بله دادم...داداشم مخالف ازدواجمون بود....تفاوت زیاده بینمون

خدا بزرگه ایشالله مشکلت حل میشه دختر همسایهه ما هفت ساله شوهرش طلاقش نمیده سر مهریه دعوا دارن دختره واقعا افسرده و پیر شده تو ی دلم میگم کاش از مهریش بگزره راحت شه

خدا بزرگه ایشالله مشکلت حل میشه دختر همسایهه ما هفت ساله شوهرش طلاقش نمیده سر مهریه دعوا دارن دختره ...

ممنونم عزیزم....عقده یاعروسی کرده؟این تاموقعی که طلاق نده باید هرماه ۵۰۰تومنم بده خیلی خسیسه بنظرم طلاق میده تاهمون مهریه روبده فقط😐

2731
ممنونم عزیزم....عقده یاعروسی کرده؟این تاموقعی که طلاق نده باید هرماه ۵۰۰تومنم بده خیلی خسیسه بنظرم ط ...

عزیزم سکه دونه ای چهار میلیونه اصلا قابل مقایسه با نفقه نیست.اون عروسی کرده هفت ساله نمیتونه طلاق بگیره

عزیزم سکه دونه ای چهار میلیونه اصلا قابل مقایسه با نفقه نیست.اون عروسی کرده هفت ساله نمیتونه طلاق بگ ...

اخی بنده خدا...عزیزم طرف منو نمیشناسی که یدونه مانتو میخرید سکته میکرد خییییلی خسیسه ۱۰۰تومنم بده جونش درمیاد

اره اولا که عندالمطالبس وحق هر زنیه....بعدشم گاهی اوقات بعضی مردا خیلی نامردی میکنن میان دخترمردمو ع ...

البته بازم اونی که مهرو میده معلومه زیادم بد نیست و یه ته شعوری داره.مردی که واقعا بد باشه مهرم نمیده. من یکی از دوستان نزدیکم تو عقد جداشد پسره واقعا بد بود شغل دولتی عالی داشت  ولی خسیس به تمام معناو کلی صفات بد.یکاری کرد ۱۰۰۰ تومنم نداد دوستم بعداز ۳ سال به زور تونست فقط جونشو برداره وجداشه.

من خودم با پای خودم رفتم طلاق  توی یک روز فقط یک روز درخواست دادیم  دو روز دیگه جواب آزم ...

عزیزم اگه میتونستی میگرفتی

چرا نباید بگیره هاااا

وقتی تو زندگیشونیم عین چی باهامون رفتار میکنن وقتی یه قرون میخوان خرج کنن جونشون در میره انگار پول زوره چرا نباید بگیره

نوش جون هر کی گرفته دمشم گرم

فکر میکنم مردی با اسم زنونه که انقدر بهت فشار اومده

ولی خب مهریه مو گفته بود 14 تا فقط خیلی طول کشید کردش 110 تا... تازه فقط 14 تاش عندالمطالبه است...&n ...

خب اینکه این همه مسئولیت پذیر و واقع بین و صادقه به دنیا میارزه نشون میده چقدر واسه شما ارزش و احترام قائله

البته بازم اونی که مهرو میده معلومه زیادم بد نیست و یه ته شعوری داره.مردی که واقعا بد باشه مهرم نمید ...

اره بعضیاکه خیلی عوضین ولی عزیزم یکی ازدوستان من بااستفاده از شکایت ترک انفاق کیفری تونست توعقد هم طلاقشو بگیره هم مهریشو اززمانی که نفقمو اجراگذاشتم ۹ماه گذشته وهیچ پولی بهم نداده نمونه ی بارز ترک انفاقه واگه مردی ۶ماه همسرشو ترک کنه حق طلاق بازنه....بازخدامیدونه چقدر طول بکشه...برام دعاکن عزیزم که بتونم حقمو بگیرم...ممنون😗

2706