2737
2734
عنوان

کارم بد بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 20 پست
البته کار اونم بد نبوده احتمالا  شما رو الگوی خودش قرار داده بخاطر همون سوال میکرده  ولی ...

والا من اگر ی وعده کمکی میدادم شبا اون سه وعده میداد .

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..
بگو خواهش می کنم اشکالی نداره اما خوب واقعا بچه ها باید با وزن قبلی خودش مقایسه بشه اینجپر مقایسه ها ...

منم جواب دادم ن گلم من کلی گفتم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی عصبی شدم اون شب ک باز پرسید .ولی سعی کردم جوری بگم ناراحت نشه ولی دیگ بیخیال شه.عذاب وجدان داشتموک شاید زدم تو ذوقش...ولی خیالم راحت کردید

2731
والا من اگر ی وعده کمکی میدادم شبا اون سه وعده میداد .

نمیدونم ولی من خودم وقتی یکی اینجوری سوال میکنه یا میخاد بامن رقابت کنه به خودم افتخار میکنم میگم حتما کارم درسته که بقیه به من نگاه میکنن و سعی میکنم کمکشون کنم

یه جمله ای بود دقیقش یادم نیست ولی محتواش این بود اگه حرفی از کسی شنیدین یا کاری دیدین سعی کنین هفتاد تا دلیل خوب بیارین که منظورش این بوده 

این کار اگه یه عادت بشه خیلی اعصابمون راحتتر میشه