2410
2553
عنوان

کارم بد بود؟

281 بازدید | 20 پست

یکی بود همش وزن بچمو میپرسید ،یعنی حساب مراقبتهاشو داشت ...هی میگفت چهل روزگیش چند کیلو بود؟یک ماهگی؟ دوماهگی؟حتی قبل بارداریمم میپرسید چقدره...

یکماه کوچک تره بچش...

من میگم در صورتی ک بهداشت همه چیو میگ برا چی از من میپرسه هی؟

منم اعصابم خورد شد دفه اخری گفتم عزیزم بچه رو نسبت ب وزن قبلی خودش مقایسه کن روی نمودار رشدش.هر بچه فرق داره

ناراحت شده حالا

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفت درست بوده

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2720

بعد پیام داد ک نباید میپرسیدم اصلا ببخشید...معلومه ناراحت هم شده.کار من بد بوده؟

.

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..
2714

نه اصلا حرف بدی نزدی

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
نه اتفاقا هم خیال اونو راحت کردی هم خیال خودتو😆✋

اره بخدا رو اعصابم بود...حالا خودش هیچی نمیگه ولی همش میخواست مقایسه کنه.منم هیچ وقت نمیپرسیدم اخه ک چی

بعد پیام داد ک نباید میپرسیدم اصلا ببخشید...معلومه ناراحت هم شده.کار من بد بوده؟ .

بگو خواهش می کنم اشکالی نداره اما خوب واقعا بچه ها باید با وزن قبلی خودش مقایسه بشه اینجپر مقایسه ها خودت رو اذیت می کنه

2706