2733
2739
عنوان

باردارم جاریم اذیتم می کنه 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سگ کی هست(عصبی شدم🤐) که بخدا تحملش کنی و درکش کنی

خیلی بی شعوره، شوهرمم هر دفعه حرفاشو میشنوه می فهمه حق با منه ولی می گه مهمون داره میاد تحمل کن

خدا حفظ کند تو را که هدیه ی خدایی 🍀
2731

من یکی دارم اینجوری فکر میکنه حالیشه منم وقتی داره حرف میزنه با حالت مسخره وایمیستم نگاهش میکنم میخندم همیشه حرفشو آخرش میبره بعد میگم خب میگفتی خانم دکتر بعد میگه والا من برای خودت میگم منم یه سری بهش گفتم ممنون که انقدر با محبتی ولی من نیاز ندارم  چون هم اطلاعات پزشکیم بالاست هم بچه داریم خداروشکر تکنولوژی انقدر پیشرفت کرده که حتی چیزیم اگه یک درصد کسی نفهمه با تلفنو اینترنت اون یک درصدم حله 

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته

همسر منم همین حرفو میزنه جاریم آدم کم حرفیه بعد وختی با همیم هیچ حرفی نمیزنه هرچقدرم که من سر صحیت رو باز میکنم باز هیچی نمیگه شوهرمم همش میگه تو باهاش حرف بزن 😐😐😐کلافم کرده دیگه منم همش میگم ب زور ک نمیشه بابا دلش نمیخواد حرف بزنه

خیلی عصبیه با تندی صحبت می کنه، بی ادبه

اتفاقا بیشتر میشه اینجور آدمای وحشیو چزوند

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
2740
اصلا لازم نیست باهاش تلفنی حرف بزنی ک ناراحتت کنه باهاش حرف نزن ازش دوری کن عزیزم چرا توباید یه ادم ...

به خاطر حفظ روابط شوهرم با برادرش ، چجوری بگم که اینا نیان 

خدا حفظ کند تو را که هدیه ی خدایی 🍀
میگه بچه نمی خوایم 

خب نخواد چه دلیلی داره تو بخوای درکش کنی؟!عزیزم اصلا لازم نیست بزرگش کنی و هرکاری کرد و هرچی گفت بشوهرت منتقلش کنی...خودت نزنگ بهش زنگید هم برندار بعد اگر دیدی بگو ببخشید جایی بودم بعدم یادم رفته نه اینکه هی بشوهرت بگی اونم حساس کنی...وقتیم اومد سعی کن کار بدی دستش انجام بده و خودت بیشتر بشینی چون حامله ای خیلی هم باهاش حرف نزن در همه موردی که بتونه تیکه بپرونه بهت

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
همسر منم همین حرفو میزنه جاریم آدم کم حرفیه بعد وختی با همیم هیچ حرفی نمیزنه هرچقدرم که من سر صحیت ر ...

من خواهرشوهرم اینجوریه بعد شوهرم میگه چرا با بقیه حرف میزنی باخواهر من نه میگم خب جواب خواهر تو به حرفای من یا آره هس یا نه ادامه نمیده که منم ادامه بدم باهاش...حرف حرف میاره

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو

همیشه سعی کن برای آدمای بدرد نخور زندگیت اعصاب خودتو خورد نکنی بخدا شعار نیست آدمارو ندید بگیر من همسرم زندگی دومشه زن اولشو طلاق داده اونوقت خانواده شوهرم میشینن از خوبیهای قبلی میگن در صورتی که چشم نداشتن ببینن همه ش از پولداری باباش تعریف میکنن منم واقعا اوایل اذیت میشدم ولی الان محل سگم نمیزارم اونا هم کمتر کردن اینکارشونو

من خواهرشوهرم اینجوریه بعد شوهرم میگه چرا با بقیه حرف میزنی باخواهر من نه میگم خب جواب خواهر تو به ح ...

من ازین به بعد میخوام جلو روش بگم باشه باهاش حرف میزنم اما وختی تنهام کار خودمو بکنم