2737
2734
عنوان

باردارم جاریم اذیتم می کنه 😢

1160 بازدید | 45 پست

من تو شهر غریب باردارم به خاطر کار شوهرم باید بمونیم ، هیچ کسی رو هم ندارم اینجا ولی جاریم هر وقت باهاش صحبت می کنم طوری اذیتم می کنه که خدارو شکر می کنم که تو غربت هستم . حالا قراره واسه چند هفته ای با مادر شوهر و پدر شوهرم بیان پیش ما، ولی نمی دونم چی کار کنم به خدا ، به خاطر بچم می ترسم ، نمی دونم کسی در شرایط من بوده یا نه ولی همیشه رعایتش رو کردم ، شوهرم می گه تو زنگ بزن حالش رو بپرس ، منم هر وقت باهاش صحبت می‌کنم استرس میگیرم، هر تیکه و طعنه ای می خواد میندازه که انگار من مادر خوبی نیستم ، اون بهتر می فهمه ، خلاصه که تو هر چیزی یه تیکه ی تیزی میندازه و شوهر منم میگه تو باید تحمل کنی ، تو باید اونو درک کنی، آخه منم الان باردارم ، چجوری می تونم تحملم رو زیاد کنم؟ غیر از اون خودم مهم نیستم من نگران بچم هستم 😢 خدا خودش بهم کمک کنه به کی چی بگم آخه ؟😭

خدا حفظ کند تو را که هدیه ی خدایی 🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

وا شوهرت چرا زور میگه😐الکی بگو زنگ زدم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

خب برا چی باید اونو درک کنی؟مگه سالم نیس یا توی شرایط خاصه؟شمام زنگ نزن بهش وقتی میبینی بهت استرس میده شوهرتم گفت بگو زدم خداروشکر خوب بودن سلام رسوندن.وقتیم اومدن محل نذار بهش...یا در مورد بچه و مادری باهاش نحرف

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو

شوهرت مغزش مشکوکه😑

اخه چرا تو باید اونو درک کنی نکنه نازاست😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2706