2733
2739
عنوان

دخترم مادرشوهرم اینا رو بیشتر از مادر من می‌خواد

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 22 پست
سلام یعنی دخترت چیکار میکنه که میگی باهاش خوب نیست؟ والا من تعجب میکنم مگه میشه کسی محبت کنه و بچه د ...

مثلا علنی جلوی مامان میگه من تو رو دوست ندارم ، یا مامانم میگه بیا بوست کنم نمیره سمتش ، ولی وقتی مادرشوهرم میاد میدویه بغلش 

دقیقا قربون دهنت از الان این چیزارو تو مغز بچه ها نکنید بذارید با دلای پاکشون هر سمتی میخوان برن برن

بیا تاپیک افسونگرمخفی_وپرفریب....جریان داریم اونجا😐😐😐

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا قربون دهنت از الان این چیزارو تو مغز بچه ها نکنید بذارید با دلای پاکشون هر سمتی میخوان برن برن

با قلب پاکش به سمت کی بره به سمت حیوونایی که مادرشو آزار میدادن و میدن البته الان بچه ست وقتی یکم بفهمه وقتی براش تعریف کنم قطعا میفهمه کی خوبه کی بد 

2731

بچس عزیزم بزرگ شه 180 درجه فرق میکنه،مامان من هر روز دخترمو نگه میداره دختر منم دو سال و نیمشه همش باهاش دعوا میکنه، خوب وقتی هرروز میبینش جذابیتی واسش نداره عوضش مادرشوهرم میاد خونمون مثل کنه  میچسبه بهش چون واسش جدیده دو ماهی یبار میبینش، حساسیت نداره که عزیزم بزرگ شه عقلش برسه فرق میکنه

خدایا مرسی عشقامو آفریدی (عمرم شوهرم، دنیام دخترم)
بچس عزیزم بزرگ شه 180 درجه فرق میکنه،مامان من هر روز دخترمو نگه میداره دختر منم دو سال و نیمشه همش ب ...

خدا کنه میترسم بچمو جادو کرده باشن یا شوهرم تو سرش چیزی خونده باشه 

بیا تاپیک افسونگرمخفی_وپرفریب....جریان داریم اونجا😐😐😐

چی سرچ کنم 😂😂😂 برم گردوخاک به پا کنم 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
خدا کنه میترسم بچمو جادو کرده باشن یا شوهرم تو سرش چیزی خونده باشه 

نه اصلا از این فکرا نکن. بچه خواهر من موقعی کوچیک بود مامانمو دوس نداشت حتی بهش بی احترامی هم میکرد الان اینقد عوض شده میگه از همه بیشتر دوسش دارم. مامانم هم هیچ وقت گلایه نمیکرد .میگفت فقط سلامت باشه.الان بچه خواهرم 12 سالشه

2740