2726

دخترم ۴ سالشه و مامان خودم نزدیکمون هستن و تقریبا هفته دو بار میریم اونجا ولی مادرشوهرم یه شهر دیگه ان و سالی دو سه بار شاید ببینمشون ولی نمی‌دونم چرا دخترم مهر اونا بیشتر تو دلشه ، با اینکه اصلا محبت خاصی نمیکنن مثلا اصلا نشده براش کادویی یا اسباب بازی چیزی بخرن با خودشون بیارن ولی مامانم بیچاره خیلی دخترمو می‌خواد خیلی دوسش داره همه جوره ولی دخترم خیلی باهاش خوب نیست ناراحتم 

خب چه ایرادی داره ؟ 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر دیدن های زیاده

اوناروکه کم میبینه برای رفتن مشتاقه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2728
شانس خواهر من

آره والا بخدا مادرشوهر م اینا فقط چسبیدن به پسر دخترشون بی نهایت پسر دوستن دختر بدبخت منو اصلا نگاه نمیکنن بعد دختر من جونش واسشون درمیره منم حرصم میگیره 

بچه رو قاطی دعواهای حزبی جنایی خودتون نکنید...بچه هر طرف محبت ببینه همون طرفی میره...‌میخاد فامیل پدری باشه...میخاد مادری باشع

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

خوب طبیعیه من یه زمانی به مادرشوهرم نزدیک و از مادرم دور بودم بچه م مامانمو خیلی تحویل میگرفت الان به مامانم نزدیک شدم از مادرشوهر دور الان بچم مادرشوهرمو بیشتر تحویل میگیره کلا دوری دوستی رو بچه ها هم میفهمن . ناراحت نباش ایشون برای شما مادرشوهر هستن برای بچه تون مادربزرگه . بچه ها عالمشون فرق داره با ما اونها حساب کتاب نمیکنن که کی براشون جی خریده و چی نخریده 😊

وا خب ک چی

حسودی کردی ک مادرشوهرت و بیشتر دوست داره

منم بچه بودم مامان بزرگ پدریم و بیشتر دوست داشتم.البته مادری هم دوست داشتمااااا ولی یخورده انقد👌کمتر.

خب چ ایرادی داره؟مگه مادرشوهرت ادم بدیه؟

بچه رو قاطی دعواهای حزبی جنایی خودتون نکنید...بچه هر طرف محبت ببینه همون طرفی میره...‌میخاد فامیل پد ...

خب درد همینه مامانم قلبا محبت داره بهش ولی دخترم باهاش خوب نیست 

وا خب ک چی حسودی کردی ک مادرشوهرت و بیشتر دوست داره منم بچه بودم مامان بزرگ پدریم و بیشتر دوست داش ...

خیلی بدن خیلی بهم ظلم کردن خیلی دوست ندارم بچم بره سمت اونا 

خب درد همینه مامانم قلبا محبت داره بهش ولی دخترم باهاش خوب نیست 

سلام یعنی دخترت چیکار میکنه که میگی باهاش خوب نیست؟ والا من تعجب میکنم مگه میشه کسی محبت کنه و بچه دوسش نداشته باشه. از قدیم گفتن بچه مرغ محبته

بچه رو قاطی دعواهای حزبی جنایی خودتون نکنید...بچه هر طرف محبت ببینه همون طرفی میره...‌میخاد فامیل پد ...

دقیقا قربون دهنت از الان این چیزارو تو مغز بچه ها نکنید بذارید با دلای پاکشون هر سمتی میخوان برن برن

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706