2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سه تا فنجون گل قرمز که مال جهازه مادرم بوده ویک کاسه که از خونه پدربزگم کش رفتم مال مادربزگم بوده وی ...

کش رفتی🤣🤣🤣

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2740

پدربزرگ شوهرم یه قلیون داشت خیلی خوشگل بود یه متر بیشتر قدش بود شیشه ش خونشون بود,با بقیه شو از انبار خونه روستایی شون برداشتم سر هم کردم,موقع اسباب کشی مجبور شدم یه مقداری از وسایلامو بردم اونجا,مادرشوهر مادرشوهرم درس داشت که نه به شیشه ی آبش اینهمه پول میدن,ندادن بهم,مادرشوهرم باهاش دعوا کرد بازم ندادن,در نهایت بعد چند هفته مادربزرگ شوهرم اونو بهم داد,ولی مادرشوهرم هی میگفت نه اصلا نگیر ,حتی بعد فوت مادربزرگ هم بهم ندادش,طائفه ای به حسود بودن معروفن

نه سنم از شما كمتره 

عه چه خوب.یه لحظه تصور کردم ۵۳ سالته 😐🤤

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه