2733
2739
عنوان

گند خورد به اولین سالگرد ازدواجمون

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم انتظار زیادیه که ازتون داره.خب البته همسرتم مقصره میتونست بگه نه کار داریم و یه جور مودبانه حل کنه.

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2731

چه حوصله ای دارین برا این مدل شوهرا جشنم میگیرین😕

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

الان اینجوری که داری بدتر میکنی همه چیو 

با این رفتارت شوهرتم ناراحت میشه 

فک میکنه از دست مامانش دلخوری زشته بد  میشه برات 

عاقلانه رفتار کن 

بچه نیستی که فدات شم 

فردا هم روز خداست 

الهی عزیزم اشکال نداره

فردا شب بگیر

باز خدا رو شکر ازشون جدایی و مهمون که میاد میری

من دو سال تو یه اتاق خونشون زندگی کردم

دو سال اول زندگیم بدترین سالهای عمرم شد

ان شاءالله فرداشب جبران میکنی

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤
2740
عزیزم چه قدر سخت😔 دیگه به شوهرم گفتم سورپرایز نمیشه دیگه

عزیزم ابنو تعریف کردم که بدونی همیشه سخت تر از شرایط خودت هم هست و ناراحتیت کم بشه

بخدا شدید درکت میکنم

میدونم وقتی یهو تو ذوقت میخوره چطوری میشه

من دو سال نه لباسی که دوس داشتم میتونستم بپوشم، نه غذایی که دوست داشتم می خوردم، دیگه سورپرایز کردن شوهر که اصلااااا

بنظرم پاشو برو امشب مهمونی، دیگه هم به شوهرت چیزی در این مورد نگو، یه دفه فرداشب یه جشن خوشگل بگیرین

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤