2737
2739
عنوان

🔴اعجاب و اهمیت خواندن سوره توحید هنگام خواب!

| مشاهده متن کامل بحث + 1604 بازدید | 29 پست
وقتی غسل ندارم مگه وضو قبول میشه؟

چرا نشه گلم؟؟؟

زمانی که غسل به گردنتونه و حال ندارید برید حمام 

کراهت داره خوابیدن و...

اگه یه غسل بدل از وضو بگیرید کراهتش برطرف میشه تا زمانی که برید حمام غسل کنید

خانوما من نایب چله زیارت عاشورا حق شناس میشم به مدت پنج روز کسی خواس بگه

اره میشه بیشتر توضیح بدی

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نشه گلم؟؟؟ زمانی که غسل به گردنتونه و حال ندارید برید حمام  کراهت داره خوابیدن و... ا ...

بخدا کافر نیستمااا ولی اصلا اینا رو بلد نیستم هر وقت حموم میرم چه غسل نیاز باشم چه نباشم غسل جبیره ای میکنم،ااااخ من غروب حموم بودم غسل دارم یادم رفت😂😂😂😜😜تازه دستم خورد به موم دیدم خیسه یادم افتاد😂😂

بخدا کافر نیستمااا ولی اصلا اینا رو بلد نیستم هر وقت حموم میرم چه غسل نیاز باشم چه نباشم غسل جبیره ا ...

عزیزم خدانکنه کافر...

عیب نداره عزیزم با مطالعه حل میشه 

غسل جبیره ای چرا گلم؟؟

مگه خدایی نکرده جایی از بدنتون زخمه یا...؟؟؟

باید غسل ترتیبی بکنید

منم هر موقع حموم میرم غسل مستحبی میکنم خیلیم خوبه

2742
عزیزم مدتی که پریودی من بجات انجام میدم صلواتی

من باردارم تقریبا ۴۰ روز مونده از بارداریم میخوام چله زیارت عاشورا بگیرم ی گروه جدید پیدا نکردم باهاشون شروع کنم اگر میشناسی معرفی کنی

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
2740

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻😍😍😍😍😍❤❤

ممنون بابت تاپیک خوبت !

اجرت با امام زمان(عج) عزیز جان

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
ندارم😔😔

نمیشه که نداشت قربونت برم من 

فرد باید یا خودش مجتهد باشه که بتونه از قران و روایات لحکام رو استخراج کنه 

که این خیییییییلی سخته و هر کسی نمیتونه 

یا باید از کسانی که همه ی عمرشونو گذاشتن و در این مورد تحقیق کردن و احکام رو بدست اوردن تقلید کنه 

در این صورت دیگه چیزی به گردنشون نیست عزیزم

شما هم باید یه نفر رو انتخاب کنید که بر اساس تحقیق های ایشون و چیزایی که از قران و احادیث و روایات از احکام دستگیرشون شده عمل کنید

وگرنه اعمالمون رو بر چه اساسی انجام بدیم؟

2706