2737
2739
عنوان

شوهرم امشب یه چیزی بهم گفت که حالمو بد کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 25 پست

سلام عزیزم❤ فقط حرف همسرتو گفتی گلم شاید شماهم یچیزی گفتی بدش اومده❤ از قدیم گفتن توی دعوا حلوا خیرات نمیکنن ❤ یچیزی اون میگی یچیزی اون یکی❤ احتمال داره از روی ناراحتی وبی فکری اونو گفتن بنظرم❤

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه شوهرم خودش میگه برو تنها نمون خودش میگه 

نرو

بزار خانواده شوهر در حد خانواده شوهر بمونن 

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
2731
2738
نه بخدا هرشب دعوا داریم مریض شدم بخدا میرم دکتر عصابم ضعیف شده موهای سرم ریخته کچل شدم 

ی مدت باهم بحث نکنین،اصلا کاری به هم نداشته باشین همین بحث و دعواها باعث اختلاف بزرگتر میشه و باعث تلخی و جدایی تو‌زندگی،شوهر منم وقتی عصبی میشه خیلی حرفا بهم میزنه که روم تاثیر بدی داره و تا ی مدت دپرسم ولی می‌دونم از سر اینکه حرص بده اونجوری میگه

چقد مگه کشش دارم چقدر دیگه میتونم فقط جز طلاق مرگ آرومم میکنه

الان عصبی هستی گلم...ی کمی صبور باش ،مردا قلق خاصی دارن و اصلا دوست ندارن نقل قول از ی مرد دیگه کنیم و یا اینکه از ی مرد دیگه تعریف کنیم اینجوری لج میکننو چرت و پرت میگن