2410
2553

امشب از سرکار اومدمنم با مادرشوهرم اینا بیرون بودم اونم اومد اونجا بعد باهم رفتیم خونه تو راه یکم بحثمون شد بعدش گفت من هیچکاری به خاطر تو نمیکنم هرکاری میکنم به خاطر خودمه هرموقع هم باهات خوبم فقط زوریه و بخاطر عصاب خودمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

وای بااین حرف که واقعانابودت کرد😔

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست

سوال؟ بدون شوهرت با مادر شوهرت اینا بیرون میری؟ یا خونشون میری؟

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
2714

با آدمی ک خسته  و گرسنه و خواب آلود  وارد صحبت جدی نشید 

اگر شدید ، حرف های اون لحظات رو جدی نگیرید !

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

حرف از این افتاد که من گفتم زن کلفت نیست که اونم گفت کلفت نیست ولی وظیفشه منم گفتم تو قران اماما گفتن برا زناتون باید کنیز بگیرین اونم گفت هرموقع بابات گرفت منم میگیرم چندوقته هرموقع بحثمون میشه میدونه رو بابام حساسم همش اسم بابامو میاره دیشبم گفت بابات چرت و پرت میگه

واقعا اون لحظه که این حرفو میزنه نمیدونه چقدر دل اونطرف میشکنه ویادش نمیره؟ (خطاب به همه شوهرای نینیسایت که ازین حرفا میزنن)

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

خب عزیزم نباید بزاری مردها اونقدر عصبانی بشن که این حرفارو بزنن مسلما وسط دعوا نمیاد بگه دوستت دارم که یه چی میگه حرصت دربیاد هروقت دیدی کارتون داره به دعوا میکشه سکوت کن تا حرفی نشنوی واحترامی ازبین نره

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ذهنتو درگیر نکن اعصابش خورد شده بوده حرصش درومده بوده اینجوری خالیش کرده خیلی از مردا اینکارو میکنن موقع عصبانیت وقتی میبینن برنده نمیشن فقط یه چی میگن ک حال طرفشونو بگیرن ولی دراصل خودشونم حرفاشونو باور ندارن

2706