2733
2739
عنوان

بیایین بگین جواب عکس رنگی من چطوره لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 44 پست
مرسی.خدا کنه منم زودتر نتیجه ببینم تحمل ندارم دیگه

بهترین راهش بیخیالیه من خودم کلی قرص خوردم و آمپول زدم و آی یو آی کردم نشد تا اینکه بعد آی یو آی از نظر روحی خسته شدم یه مدت بیخیال شدم دقیقا همون ماه باردار شدم 

سعی کن تا میشه فکر نکنی بهش خودتو سرگرم کن برو کلاس اصلا بگو من فعلا بچه نمیخوام انشالله به اذن الهی یه نی نی ناز و سالم میاد تو دلت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس علت همین میتونه باشه ..نیاز به عمل داره؟؟

نه عزیزم اصلا چیز خاصی نیست که بگی علتش اینه..باید آزمایش های خودت و همسرت کامل چک بشه ..معمولا پوزیشن سجده خوب جواب میده.

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
2731
خدارو شکر خدا به خودتو بچت سلامتی بده

ممنون عزیزم..از خدا برای همه منتظرا حاجت روایی میخام

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
2738
اسم ازمایشست

اصطلاحات مربوط به وضعیت رحم و نحوه ترشح ماده حاجب هست

مرسی.منم خیلی دعا کن دو ساله دلم بچه میخواد باردار نمیشم

هر روز با خودت تکرار کن من به معجزه خدا ایمان دارم..از این دوران انتظار سعی کن استفاده کنی تا بچه دار نشدن خودت رو سرگرم کلاس و ورزش و هرکاری بهت روحیه میده بکن..از ته قلبت باید ایمان داشته باشی خدا بخاد میشه ..من با کلی نمیشه و مشکل دارین که از دکترا شنیدم بازم امید داشتم خودم باردار میشم که شدم

خدا بهت بده انشالله فقط باید بزنی به بیخیالی یکی از اقوام ما حتی سه بار هم کاشت کرد جواب نداد اخرش ...

خداراشکر

منم سه بارکاشت کردم نشد

الانم دیگه گفتم هرچی خداخواست من تلاش خودموکردم

2706