2737
2739
عنوان

بیایین اعتراف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 28 پست

چنذ سال پیشم جارو برقی زنعمومو زذم به برق اتصالی کرد دود سیییاااااه راه افتاد😓همه خواب بودن برذم گذاشتم سرجاش کلیم اسپری و این حرفا و خوابیدم وقتی بیدار شثم دیدم به به زنعموم هوس جارو کشیدن کرده😂😂😂😂خونه سیییااااه شده بود از دود و بوی گنددددد😷😷

خدایا من شرمسارم😓

مشکل از برق خودشون بود😰

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه که بودم تیشرت سفیده عموم که یکی از دوستاش از اونور براش اورده بود و خیلی مارک بود رو با رژ لب قرمز خط خطی کردم بعد رژلبو دادم دست داداشم که نمیتونست راه بره  چهار دست و پا گذاشتمش رو تیشرته🙄😐😐😑🤦🏻‍♀️

😁Just Smile

پیش دانشگاهی ک بودم مامان بابام رفتن مسافرت منم تنها بودم😂دوستامو اوردم تا صبح قلیون کشیدیم😂تا مدتها سیگار میکشیدم و الان دو ساله ترک کردم... اون دفعه هم یواشکی رفتم قلیون کشیدم با دوستم...خلاف سنگینام همینه

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2728

خیلی غیبت میکنم!

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  

امروز رفتم موهامو مش کردم خوشم نیومد .170 شد یکم ب نظرم زیاد شد. الان پشیمونم ولی ب روی خودم نمیارم همش میگم قشن. شده به به😑😑....

خودشو نشون نمیده....

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738
چطور ولتون میکنن و میرن😐

قرار بود من برم خونه داداشم اخه بعد گفتم دوستم میاد باهم تست بزنیم😂😂😂😂چ تستی هم زدیم😂

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

ما خونه خودمون تستر داشتيم توي تستر كيك درست كردن 40دقيق زمان ميبره 

رفتم خونه يكي بهم گفت تا من ميرم بيرون يه كيك برام درست كن گفتم باشه اون رفت و من درست كردم اونا ماكروفر داشتن منم زمان رو يادم نيست ولي خيلي زياد گذاشتم يه موقعه به خودم اومدم ديدم خونه رو دود گرفته كيك سوخته بود 

با چه بدبختي دودا رو بيرون كردم😂

اومد گفت درست نكردي كيك گفتم حال نداشتم 

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
خیلی غیبت میکنم!

منم ب این درد دچارم فک کنم همه زنادچارباشن وگرنه حرفی نبودبرا زدن

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊

سال اول ازدواجم انقد از خانواده شوهرم منزجر بودم و اذیتم کرده بودن 👇👇👇

مادرشوهرم رفته بود مشهد عمدی فقط واسه شوهرم یه انگشتر گنده سوغاتی آورده بود بهشم گفت دیگه حلقه تو دستت ننداز طلا خوب نیست بجاش اینو برات گرفتم دستت کنی شوهرمم بجای حلقه همش اون دستش بود 

طی به عملیات پیچیده انگشترو ازش کش رفتم و سر به نیستش کردم  😌😌😌 انقد خنک شدم که نگو

شوهرم تا چند وقت همش دنبالش میگشت شکم کرد من برش داشتم ولی من زیربار نرفتم مامانه ام هی میگفت کو اون انگشتره که برات خریدم😃😃😃

خوب کاری کردم

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.