2410
2553
عنوان

بیایین اعتراف کنید

268 بازدید | 28 پست

ماکه همو نمیشناسیم راحت باشین اول از خودم شروع میکنم عینک گرونه داییم رو من غیر عمد شکوندم انداختم گردن بچه کوچولو برادرم که زیون بسته ست خخخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم گوشی داداشمو یواشکی برداشتم گفتم پسرت اورده😐😑بیچاره بچه عین خر داشت بازی میکردا

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

من ختم قران داشتم ی خانم گفت تا۷روز تموم کنید من تو۶روزتموم کردم بنظرتون بهش بگم حلالیت بطلبم اخ گفت حتماتو۷روز

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2714

یه بنده خداییه توی مجتمع ماهی یه بار از پول شارژی ک میدیم میاد تظافت میکنه راه پله رو هر سری میاد تمیز مبکنه شوهرم سرکاره وقتی شوهرم میاد میگه بههههه تو تمیز کردییی؟😍

منم دیگه مجبورم بگم آری😌 

چقدم ازم تشکر میکنه 😂😌😌

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

منم یه عینک گرون قیمت مال بابام شکوندم وقتی بابام‌دید گفت کارکیه باجدیت تمام گفتم نمیدونم،بابامم ذهنش پیش دخترخاله ام رفت

هرازگاهی هم یه کاربدی میکنم!

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  

اعتراف میکنم یه عمر از دخترایی که چس ناله میکردن و از رفتن عشقشون و شکست عشقیشون ناله میکردن متنفرررررر بودم

الان درکشون میکنم الان ب همون حال دچارم ولی همچنان ازین دخترا متنفرم یعنی از خودمم متنفرم

زهرا طاهری
2706