2733
2734
عنوان

بچه ها تو رو خدا بیاین باشوهرم دعوام شده قهرکردم اومدم خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 3042 بازدید | 60 پست

عزیرم بنطرم جوابشو نده و  چهلم پدربررگتم نرو به همه بگو مریض بودی. حسابی ادبش کن تا دیگه توی خیابون ولت نکنه. من بودم ازش شکایت میکردم به خاطر همچین کاری....یجوری بی محلی کن تا عمر داره فراموش نکنه. خونه خواهرتم نروفعلا تا بهانه دستش ندی.بمون خونه پدرت 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میدونم تو این هفته صددرصد زنگ میزنه که بیاد دنبالم آخه آخر هفته چهلم پدربزرگمه باید بریم مراسم بنظرت ...

بگو اینجوری رفتارکنی فقط پدراعصاب خودمونو درمیاری مردم عین خیالشون نیست که شما نظر شخصیت راجع بهشون چیه پس جوری رفتارکن که به خودت و عزیزترین نزدیکانت بدی نکنی 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728
2740
بگو اینجوری رفتارکنی فقط پدراعصاب خودمونو درمیاری مردم عین خیالشون نیست که شما نظر شخصیت راجع بهشون ...

اصلا نمیدونم چرا اینجوری میکرد هیچ وقت از این اخلاقا ازش سر نزده بود

خدا وكيلى منم مرد بودم به غيرتم بر ميخورد چرا مرد فاحشه!!!!!!بايد بياد اونجا ؟؟؟؟خب مرد جوش اورده چر ...

خب ب من و شوهرم چه ربطی داره رفته خونه فامیل خودش . مگه اون مرد اومده خونه ی من که شوهرم ناراحت شده. این کارش خیلی ناحسابه😑😑

2706