2733
2739
عنوان

ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 25 پست
غذا اصلا راهم نمیرم درحد دستشویی نشاسته هم روزی یه لیوان  میخورم ولی باز میترسم

خب استرس همه ی کارارو خراب میکنه

اینهمه صبر و هزینه

خرابش نکن

آرامش کامل فقط

بهش فکر نکن

مگه زنای قدیم چجوری حامله میشدن.اصلا نمیفهمیدن کی حامله میشدن کی نه ماه تموم میشد کی زایمان میکردن

چون فکرشون مشغول کاروزندگی بود

استرسو بذار کنار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میگن گوشی هم ضرر داره

اره من گوشی خاموش بود اونموقع نت اینا نداشتم  ....از بس خل بودم  بعد خاموشی گوشی میزاشتمش بیرون  در 😂😂😂😂

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731
خب استرس همه ی کارارو خراب میکنه اینهمه صبر و هزینه خرابش نکن آرامش کامل فقط بهش فکر نکن مگه زن ...

نمیدونم  والا مامان خودم ۷بچه بدنیا اورد

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
اره من گوشی خاموش بود اونموقع نت اینا نداشتم  ....از بس خل بودم  بعد خاموشی گوشی میزاشتمش ...

یعنی گوشی خاموش کنم بهتره

یعنی گوشی خاموش کنم بهتره

حوصلت سر نمیره  اونجوری چون فکرو خیال بدتر فک کنم 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
حوصلت سر نمیره  اونجوری چون فکرو خیال بدتر فک کنم

حوصلم که سر میره همینجوری اخ شوهرم پیشم بود بهم کمک میکرد اونم رفت خونه خواهذش برا چند روز

2740
اینجا راجع به مراقبت های بعد از ivf نوشته https://raadinahealth.com/1397/10/17/مراقبت-های-پس-از- ...

مرس عزبزم