2733
2734
هیچی.. بزار یکم جا بیفتادی تو خانوادش بعد شرو کن کادو خریدن

نه گناه داره بعد اونم میخره ...شاید کمتر بخرم ولی براش میخرم زشته....اونم دست و دلبازه ....تازه روز زن و عید هم به من عیدی داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوفتم براش زیادی بود دوماه یبار پنج روز میفتم همش غر میزد ب مامانش میگفت نیاد منم پنج ماه اخر نرفتم ...

خدا شکر برادر شوهرم من مرد خوبیه هر دفعه به من عیدی داده روز زن و عید هم عیدی داده ....هر وقت خونه شون میریم چون مجرده پیش مامانشه رعایت کرده و بی احترامی ندیدم

2728
جالب بود کلاه کاسکت ...حتما خیلی خطرناک رو موتوره ....ویراژ میده😁😁

کلاه کاسکتش خراب شده بود وقت نمیکرد بخره

عوصش سال بعدش هیچی نشد بدم بهش😁

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

شلوار خوبه ولی سایزش خیلی سخته چون هر دوختی یه مدله

اگرم ببره عوض کنه که خوب قیمتو اینا رو میفهمه که من به شخصه دوس ندارم

به نظرم اگه تا 150 میتونی خرید کنی

کیف پول یا کمربند چرم بخر

از نوین چرم یا هر برندی که دوس داری بسته بندی شیکی داره و همه میدونن قیمتاش بالاس

2740