2733
2739
اینم جواب همسر جانم

واااااای مردم از خنده ....خیلی باحال بود🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باهات تماس نگرفته؟ میخای تا کی اونجا بمونی؟ اینکه بیرونت کرده واقعا چه ادم بیشوریه

تا هروقت بیاد دنبالم می مونم، هم خودش هم خانوادش خیلی اذیتم کردن تو سه سال زندگی، همیشه تو دعوا ها من رفتم جلو واسه آشتی ولی این یکی فرق می کنه، خونه خودمون ایستگاه ۲ شهرکمونه، خونه مامان اون ایستگاه ۳، و خونه بابام ایستگاه ۴، بعد از اینکه بیرونم کرد رفتم خونه مامانش، اومد از اونجا هم بیرونم کرد،خانوادشم وایسادن نگاش کردن، بعد اومدم خونه بابام

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
2731
تا هروقت بیاد دنبالم می مونم، هم خودش هم خانوادش خیلی اذیتم کردن تو سه سال زندگی، همیشه تو دعوا ها م ...

چه بی شرم .برای خانوادش متاسفم.فرق بین و تو ودخترشون چیه که انقد بیخیال وایسادن نگا کردن. نرو بزار بیاد بگه گوه خوردم.تاکی ما زنا باید خودمونو کوچیک کنیم