2733
2734
عنوان

خانومایی که سقط ده هفته داشتن میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 7405 بازدید | 26 پست
من هشت هفته بودم خیلللللی بیشترازاینا ازم دفع شد...دردش صدبرابر درد پری بود...دردش جوریه که دیگ نه م ...

منم دقیقا دیشب همینطوری بودم رو زمین چهار دست و پا بودم

منو انقد ترسوندن که سقط درد داره و فلان مث درد پریودی بود من پریودی هامم درد زیادی ندارم البته برای من سقطم خیلی راحت بود پنج هفته و شش روزم بود یعنی تو شش هفته

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دقیقا دیشب همینطوری بودم رو زمین چهار دست و پا بودم

خب پس همون بوده....منو ارژانسی فرستادن سنو،رفتن سنو رو شکم بعد گفت برو مثانت رو خالی کن...همین که رفتم دستشویی تا نشستم سره سنگ انگاری اندازه یه سطل از من خون و تیکه تیکه گوشت مانند ازم دفع شد

تو بیمارستان که راه میرفتم چِک چِک ازم خون میچِکید.همه جونم پرازخون بود

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍
2742
ایشالله این یکی و سالم بغل کنی عزیرم

ممنونتم مهربون....ایشاا...شماهم بعدی رو با دلخوش به دنیا بیاری هزارسال سایتون بالاسرش باشه...

واسم دعا کن.چون دیروز رفتم سنو گفت فقط یه ساکت حاملگی ریز دیده میشه،گفت دو هفته دیگه بیاد،توروخدا دعا کن این یکی واسم بمونه و دشمن به شاد نشم😔😔😔

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍
ممنونتم مهربون....ایشاا...شماهم بعدی رو با دلخوش به دنیا بیاری هزارسال سایتون بالاسرش باشه... واسم ...

ایشالله اصدا به کسی نگو باردادی الان من و هیچکس نمبدونه

ایشالله اصدا به کسی نگو باردادی الان من و هیچکس نمبدونه

از خانواده ی خودم خاله هام ینا میدونن ولی خانواده شوهرم نه...

نمیدونم چرا جلوی خانواده ی شوهر خجالت میکشم اگه سقط بشه...

فقط مادرشوهرم و خواهرشوهرام میدونن،اونم شوهرم گفته بهشون تا یکم حواسشون بهم جمع باشه نزارن خیلی کارکنم

2740
رازیانه و نبات زیاد خوردم طبیعی سقط کردم اونم دوقلو ولی تا یه ماه خونریزی داشتم

عزیزم دیگه به کورتاژ نکشید؟

جنین شما قلب داشت؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خب پس همون بوده....منو ارژانسی فرستادن سنو،رفتن سنو رو شکم بعد گفت برو مثانت رو خالی کن...همین که رف ...

چند هفته بودین؟

بیمارستان با قرص دفع شد؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
چند هفته بودین؟ بیمارستان با قرص دفع شد؟

نمیدونم ۷ یا ۸ هفته...

دکتر قرص زیر زبونی واسم داد وقتی استفاده کردم به خونریزی افتادم تا ۱۵ روز فقط خونریزی داشتم و بعده ۱۵ روز دل درد شددددید گرفتم رفتم بیمارستان و بقیه ماجرا را رو که تو اون پست گفتم...