2737
2739
عنوان

به نظرتون ناخونم ميفته؟؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 17 پست
اوخ دلم به جوری شد آبجی منم ناخنش رفت لا در ماشین خیلی بد شده بود کمکم سیاه شد افتاد الانم گوشت و نا ...

يه ذره ناخونه.. ولي اگه طوريش بشه واقعا درگير ميشه ادم، خداروشكر ناخن خواهرتون زياد دردسر نداشت، نن چون ناخنم برگشتو خونريزي كرد اذيت شدم سر اينكه چرك نكنه

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
فقط پماد تتراسایکلین بزن که عفونت نکنه مهمترین نکته موقع افتادن ناخن و وقتی که میوفته،اینه که نزاری ...

مرسي عزيزم، اره واقعا دكتر رفتن نميخواد، همون تتراسايكلين ميزنم، چرك خشككن هم داده دارم ميخورم بسه ديگه، مرسي از راهنماييت💋❤️

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسي عزيزم، اره واقعا دكتر رفتن نميخواد، همون تتراسايكلين ميزنم، چرك خشككن هم داده دارم ميخورم بسه د ...

خواهش میکنم عزیز دلم

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.