2410
2553
عنوان

به نظرتون ناخونم ميفته؟؟ + عکس

262 بازدید | 17 پست

من ناخونم برگشت تا وسطا.. بعد دیگه احساس کردم چرک‌کرده رفتم دکتر، گفت برو پیش جراح ببینه نیاز هست ناخنت رو بکشی یا نه که من دیگه نرفتم فقط قرصایی که داده بود رو میخورم ، اما الان احساس میکنم بیشتر جدا شده از گوشتم و مرده.. چی کار کنم الان؟ خستم از دکتر رفتن، هر ماه به یه بهونه ای دکتر میرم😑 

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اوخ اوخ

منم پارسال سنگ افتاد رو ناخن شصت پام

لاک رنگ ناخن زده بودم،کبودیش دیده نمیشد،ولی درد داشت،به پتو گیر کرد،با یه فشار خیلییی کم کنده شد ناخنم  

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2720

کلا جدا شده، فقط اون قسمت قرمز که پایین ناخونمه وصله😐

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
اوخ اوخ منم پارسال سنگ افتاد رو ناخن شصت پام لاک رنگ ناخن زده بودم،کبودیش دیده نمیشد،ولی درد داشت، ...

یه تیکه ناخون چقدر دردسر داره😑😑

کلا جدا شده، فقط اون قسمت قرمز که پایین ناخونمه وصله😐

برای منم جدا شد کامل،یعنی ناخن کنده شد و فقط به قسمتی که ازش ناخن درمیاد وصل بود

دردش زیاد بود،رفتم دکتر آمپول زد از اون قسمت هم حدا کرد

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2714
برای منم جدا شد کامل،یعنی ناخن کنده شد و فقط به قسمتی که ازش ناخن درمیاد وصل بود دردش زیاد بود،رفتم ...

الان به نظرت من برم دکتر باز؟؟ 

بزار بیوفته دباره در میاد نگرانش نباش 

نه اخه همش دستمو میشورم زیرش اب میره، میترسم قارچ بگیره، يه حموم نميتونم برم درست.. درد نداره الان فقط بلاتكليفم باهاش

نه اخه همش دستمو میشورم زیرش اب میره، میترسم قارچ بگیره، يه حموم نميتونم برم درست.. درد نداره الان ف ...

اگه بیوفته زود خوب میشه منم چند سال پیش ناخنم افتاد اصلا هم دکتر نرفتم چند روزی طول کشید تا بیوفته و دباره در بیاد ولی اگه وصل نیست و خون ریزی نمیکنه خودت بکنش

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈

اوخ دلم به جوری شد آبجی منم ناخنش رفت لا در ماشین خیلی بد شده بود کمکم سیاه شد افتاد الانم گوشت و ناخن جدید داره در میاد البته بدون دکتر و دارو

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
نه اخه همش دستمو میشورم زیرش اب میره، میترسم قارچ بگیره، يه حموم نميتونم برم درست.. درد نداره الان ف ...

فقط پماد تتراسایکلین بزن که عفونت نکنه

مهمترین نکته موقع افتادن ناخن و وقتی که میوفته،اینه که نزاری عفونت کنه

بنظرم نیازی نیست که بری دکتر

اگه بیوفته زود خوب میشه منم چند سال پیش ناخنم افتاد اصلا هم دکتر نرفتم چند روزی طول کشید تا بیوفته و ...

نه متاسفانه تهش چسبيده يه ذره، خدا كنه بيوفته

2706