2737
2739
عنوان

لکنت زبان پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1703 بازدید | 21 پست
هستی جان نترس
رئیس بانکی که همسرم اونجا کار میکنه لکنت داره و لی 2 تا پسر داره که مثل بلبل حرف میزنن.حالا بچه شما که دختر هست خیالت راحتتر چون لکنت بیشتر تو پسرا هست.
من 99 درصد پیش پسرم بدون لکنت حرف میزنم.
ارتین از 18 ماهگی کلماتو گفت 2 سالگی هم کامل حرف میزد.خیلی روون.
اما وقتی من از پوشک گرفتمش تو دستشویی خیلی شیطونی میکرد همش شلنکو ازم میگرفت و همه جارو خیس میکرد خلاصه منم از جکو جونور میترسوندمش تقریبا از همون موقع شروع شد.شایدم الکی دارم دلیل تراشی میکنم.
فاطو جان از شما هم ممنونم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان سیمین جون نگران نباش. ایشاله همون خفیفم با همون روشهایی که خودمون می دونیم و استرس بهشون وارد نکنیم و صبر کنیم تا حرفشون تموم بشه و ... خوبه خوب می شه. اینکه گفتی 2 تا پسر داره که مشکلی نداره خیلی امیدوار شدم امیدوارم دخترم مشکلی پیدا نکنه وگرنه من می میرم. خودت از کی لکنتت خوب شد؟چطوری؟
واااای هستی من از دست لکنت خیلییییییییییییییییی کشیدددددددددددددم.عجب روزهای بدی بود.من الانم لکنت دارم مثلا وقتی که فارسی حرف میزنم ( اخه ترکم) یا وقتی تلفنی حرف میزنم.ولی کمه.
یاد دوران ابتدائی و راهنمائی که میفتم گریم میگیره و ته دلم میگم پسرم منو ببخش بخاطر این ارثیه شومی که برایت به یادگار میگذارم.
میدونم که لکنت درمونی نداره و هر کاری هم که ادم میکنه فقط حکم مسکن رو داره.فقط دردو اروم میکنه ریشه کن نمیکنه.
برا پسرم خیلی ارزوها داشتم ولی انگار داره برباد میره.
2731
اینطوری نگو مامان سیمین مگه پسرت داره بدتر می شه؟؟؟؟
خوب ببرش گفتار درمان یا صبر کن خودش بهتر می شه فقط بهش استرس وارد نکن. بابا ارثیه چیه؟ خودت گفتی اون 2 تا پسر داره که مشکلی ندارن من از همون حرفت یکم امیدوار شدم.

سلام. این تاپیک برای شیش هفت سال پیشه. منم همین مشکل انتقال لکنت ارثی خودم به دخترم پیش اومده. اینو مینویسم به این امید که شاید کسانی که اینجا از لکنت ارثی بچه هاشون نوشتن بیان و بگن الان در چه حالن بچه هاشون. خوب شدن؟

هستی جان نترس رئیس بانکی که همسرم اونجا کار میکنه لکنت داره و لی 2 تا پسر داره که مثل بلبل حرف میزنن ...

سلام عزیزم منم هم الان دوساله دخترم لکنت گرفته اونم بخاطر تر هر کاری هم کردیم درست نشده......پسر شما خوب شده؟ چه کارهایی انجام دادید؟

توروخدا برا حل مشکل دخترم یه صلوات بفرستید