2733
2734
عنوان

بنظرتون من توهم میزنم؟

121 بازدید | 16 پست

من برق خوندم بعد هرکی بهم میرسه میگه چرا مهاجرت نمیکنی؟ من فکر میکنم مهاجرت روحیه خاص خودشو میخواد چون بلخره اونجا تنهایی همه عزیزانت رو میذاری و میری و اینکه میگن اونجا ادمای جدید دوستای جدید پیدا میکنی رو نمیفهمم من الان دوتا دوستی که دارم تو زندگیم مال ۱۰ سال پیشمن تو همین کشور خودم نمیتونم راحت ادمی رو که درکم کنه پیدا کنم از یجایی به بعد اصلا دوست جدید پیدا نکردم با همون قدیمیا چه برسه ادمای اونجا که فرهنگشونم فرق داره جدای از این من درسته تایم زیادی رو تو اتاقم تنها سر میکنم ولی امید اینکه مامانم پشت در اون اتاق داره زندگی میکنه هست و من هروقت بخام بغلش میکنم بوسش میکنم اخه چطور میتونم اینهمه ازش دور بشم ولی همه میگن این چیزا اولش سخته بعدا درست میشه عادت میکنی بنظرتون این نگاه من به مهاجرت اشتباهه؟ 

ن منم نگاهم همینه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه عزیزم. به هر حال اینم نظر توعه و قابل احترامه. همه که مجبور نیستن مهاجرت کنن. جایی بمون که دلت خو ...

نمیدونم این حسو بهم میدن که انگار دارم با تفکرات اشتباه انتخاب غلطی میکنم بعد شک میکنم میگم نکنه واقعا اینا همه حتی به چشمم نیاد اگه بری

واقعا سخته  من چند وقت دیگه ویزام میاد از الان استرسشو دارم  با اینکه همسرم و خانوادش او ...

من اگه همسر یا عضوی از خونوادم یا حتی یکی ازین دوستام که مثل خونوادمن اونجا بودن میتونستم ولی واقعا اینقدر تک و تنها فکر میکنم نمیشه

نمیدونم این حسو بهم میدن که انگار دارم با تفکرات اشتباه انتخاب غلطی میکنم بعد شک میکنم میگم نکنه واق ...

نه مطمئن باش میاد. مهاجرت روحیه جنگجو و پرویی میطلبه که همه ندارن. در ثانی انگار تازگیا شده تاپ ترین دستاورد آدما! اوضاع اینجا خرابه و همه اینو میدونیم ولی اونورم بالا بریم، پایین بیایم شهروند درجه دو محسوب میشیم. اصلا و ابدا همه چی گل و بلبل نیست. به نظرم تعداد آدمای مهاجرت کرده پشیمون بسیار بیشتر از آدمای خوشحال و راضیه. 

امیدوارم یه روزی اینجا انقدر خوب باشه که هیچ جوونی دغدغه مهاجرت نداشته باشه

من اگه همسر یا عضوی از خونوادم یا حتی یکی ازین دوستام که مثل خونوادمن اونجا بودن میتونستم ولی واقعا ...

اره منم همین فکرو میکردم و لحظه شماری میکردم ویزا بیاد 

اما الان که نزدیک اومدنشه دلم برا همممممه چی اینجا تنگ میشه با اینکه آدم خیلی وابسته ای هم نیستم 

مهاجرت تنهایی که برای کسی مث من وحشتناکه

نه مطمئن باش میاد. مهاجرت روحیه جنگجو و پرویی میطلبه که همه ندارن. در ثانی انگار تازگیا شده تاپ ترین ...

اره واقعا روحیه جنگجو میخواد ادم احساسی واقعا داغون میشه با تنهایی 

2706