2733
2734
عنوان

با شوهرم دعوا کردیم حالا چطور بهش بگم...

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 20 پست
ما معمولا اگه قهر میکردیم کلا حرف نمیزدیم و ... این خیلی بد بود چون یه سری مسائل یا مهمونیای یهویی و ...

مرسی واقعا امتحان میکنم  ولی شوهر من ادم دهن بین و بی منطقیه  کلا مثل طبل هر کی ب هر طرفش بکوبه صدا میده  دلم میخاد یجوری دلخوریمو بهش بگم  ک بفهمه کارش چقد زشت و بی ادبانه بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما الان بارداری باید آرامش داشته باشی اصلا نباید فکرای تنش زا داشته باشی چه برسه به صحبت هایی ...

خیلی از این اتفاقا افتاده و من فراموش کردم و پیگیرش نشدم  ولی این دفعه میخام بفهمه مارها و رفتاراش تو قلبم میمونه و نمیتونم ببخشمش 

بهش تو تلگ رام یه وویس بده و تموم حرفایی که تو دلته بگو نه با عصبانیت نه تند هدف اینه حرفایه دلتو بگ ...

اونقدر ناراحتم ازش الکی بغضم میگیره  ولی سعی میکنم  ملا فضایه مجازی نداره نامه هم نمیخونه

2731
اونقدر ناراحتم ازش الکی بغضم میگیره  ولی سعی میکنم  ملا فضایه مجازی نداره نامه هم نمیخونه

برو بغلش کن تو بغلش گریه کن اروم میشی و اونم ناخوداگاه ازت میپرسه چی شده و اینا بگو دوستت دارم و دلم گرفته بعد اروم اروم حرف بزن باهاش ولی زیاده روی نکن هرچی بوده گذشته پس دنباله به هم زدنه دوبارش نباش چون جز فاصله انداختن فایده ای نداره اینجوری حال دلت خوب میشه محبت میکنه دلت اروم میشه تو ام بگذر به خاطر عشفتون اگه یه درصدم دوسش داری پس به خاطره دوس داستنش گذشت کن 

فعلا چیزی نگو وایسا خوبه خوب ک شدین بدون گریه زاری و غر با مهربونی و ناز دلخوریاتو بگو یجوری ک شرمنده شه ازت قبلشم کلی ازش تعریف کن از عشق بینتون و اینچیزا

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤