2733
2734

با هم دعوا کردیم  چن روز قهر بودیم میخواستم وقتی آشتی میکنیم حرفایه دلمو از این ک چقد ازش ناراحتم  یا خواسته های قلبیمو انتظارایی ک ازش دارمو بهش بگم حالا طی شرایطی کم کم شروع کردیم ب حرف زدن اصلا کار ب عذر خواهی نرسید  حالا بهم بگید چطور حرفای دلمو ک رو قلبم سنگینی میکنه بهش بگم  چطوری بهش بگم ک خیلی ناراحتم ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامه بنویس

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
2731
رو کاغذ بنویس خیلی خوب جواب میده

شوهرم اهل خوندن نیست بنویسمم مطمعنم نمیخونه  اس ام اس هم نمیخونه تلگرامو اینام نداره  باید رو در رو بهش بگم ولی نمیدونم چطور شروع کنم یا چطور بگم ک دعوا نشه😢

فعلا نگو بزار خیلی صمیمی بشید دوباره 

براش نامه بنویس بزار تو کتش بره سرکار ببینه بخونه 

اول کلی تعریف و گفتن اینکه چقدر بتهاش خوشبختی و در اخر خواهش برای انجام بعضی کارا که از این هم خوشبختر باشید

2738
شوهرم اهل خوندن نیست بنویسمم مطمعنم نمیخونه  اس ام اس هم نمیخونه تلگرامو اینام نداره  باید ...

بنویس رو‌کاغذ بزار جلوی دیدش آینه توالت یا در ورودی محبور میشه بخونه یا روی موبایلش روشم نپوشون

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂

ما معمولا اگه قهر میکردیم کلا حرف نمیزدیم و ... این خیلی بد بود چون یه سری مسائل یا مهمونیای یهویی و...پیش میومد و واقعا گفتنش به طرف مقابل سخت میشد. کم کم یاد گرفتیم نهایتش از هم دلخور بشیم . یعنی اگه ناراحت باشیم از هم باز هم حرفای روزمره رو میگیم . وقتی حرف زدنمون زیتد و اندکی با شوخی همراه میشه دیگه یعنی آشتی و هیچ کدوم دنبال مقصر نیستیم. اگه مساله نیاز به تذکر داره من معمولا میذارم واسه یه هفته، ده روز بعد از آشتی و پایداری شرایط آشتی و صلح😉 و در آرامش انتظاراتمو میگم و حرفاشو میشنوم. نتیجه خیلی بهتری گرفتم . اینا رو گفتم شاید دوستانی تو این شرایط باشن این روش برای اونها هم جوابگو باشه 😊😍

عزیزم شما الان بارداری باید آرامش داشته باشی اصلا نباید فکرای تنش زا داشته باشی چه برسه به صحبت هایی که تنش داره به نظر من فراموش کن با شوهرت خوب و دوست باش ، انشاءالله زندگی تون پر از آرامش و شادی باشه🌷

باسمک الله الکبیر العظیم الملک الحق المبین
2706