2733
2734
عنوان

دکترتون برگه معرفی نامه سزارین ببه بیمارستان رو کی بهتون داد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1956 بازدید | 25 پست

میشه اسم دکتر خودت و اون دوتا دکتر دیگه رو بدی فکر کنم اون دوتا که میگی هاشمی یحیی زاده باشه احتمالا.دکتر خودتون زنوزی؟

خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در مورد خود بیمارستان تخت جمشید چی اطلاعاتی داری اینکه اتاق عمل چطور یا بخشش و پرستلراش خوبن ؟و اینکه ساکشون توش چی هست چه چیزهایی ما ببریم چه چیزهایی نبریم با خودمون

خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
2728

اتفاقاً خالم جز تکنسین اتاق عمل بیمارستان و کلینیک مهر و گفتم برای دکتر زنوزی بهم بهم گفت ولی چون بیمه تکمیلی من فقط با بیمارستان تخت جمشید و اون قبول میکنه

اتفاقاً خالم جز تکنسین اتاق عمل بیمارستان و کلینیک مهر و گفتم برای دکتر زنوزی بهم بهم گفت ولی ...

تخت جمشید دکتر زنانش خوبن. نگران نباش اگر اورژانسی هم بشی هرکی کشیک باشه کارتو راه میندازه

2740

ان شالله همه چی اکی باشه

البته زایمان اولم هم سزارین یوده.تمام نگرانیم اینه که دیر نشه و این تغییر پزشک بهم استرس وارد کرده

سلام گلم تو به تایپکت در مورد پوست سینت و کیستت گفته بودی میایی بکی چی شده بود بهترشدی پوسته سینه منم بعد از زایمانم دون دون شده چی کارکنم ۰😭

خدایا به توسپردم ❤