2752
2734
عنوان

فقط دهه شصتيا بيان تو ، حالا اوايله هفتادم قبوله+عكس😇

| مشاهده متن کامل بحث + 1858 بازدید | 157 پست
بچه ها کی ادامس هایی که شکل سکه ده تومنی بودن کاغذهای رنگی دورشون بود یادشه

اونارو نديدم

ولى آدامس لاويز خواهرم هنوزم ميخره به منم ميده

ميخواى عكسشو؟

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
ن  نگا کردم  نبود

به صورت مربعی ریز بود؟ الان به صورت ویتامینه اش رو داروخانه ها دارند. تو یک جعبه طلقی بود؟ 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به صورت مربعی ریز بود؟ الان به صورت ویتامینه اش رو داروخانه ها دارند. تو یک جعبه طلقی بود؟ 

نه گلم اونا رو میدونم ...

اونا ریز بودن ...

ممنون 😊

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
نه گلم اونا رو میدونم ... اونا ریز بودن ... ممنون 😊

من فکر کردم اون ها رو می گین. ببخشید  

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2731
لعنتي ساخته شده بود كه حرص در بياره

با اون عكساى داغونش🤣

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
بستنی زی زی گولو منظورمه برگرد صفحه های قبل ریپلای کردی منو ببین چی گفتی

آهااان

پس اشتباه ريپلاى كردم

ببخشيد☺️

2740