2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کدوم ازApple Watch ۰ها ۵۰۰ دلار بود می‌شد ۱۵۰۰ دلار 

بنظرم گفتن ۴۵۰ دلار.در هرصورت معلوم بود که بخاطر جایزش نیومده توی مسابقه

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
2728
جالبه اصلا هم استقبال نکردن اون شرط کننده های دیگه

اولش نسیم اینهمه زورش گرفته بود که بهش نرسیده که!

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
واسه یه بچه ی مهاجر امتیازه به نظرم

مربیه مهد بودم یه دختر بیچاره ای بود 4ساله.باباش سپاهی بود کشورای مختلف زندگی کرده بود به خاطر ماموریتای باباش.بچه تو یه جمله هم فرانسه حرف میزد هم فارسی هم عربی هم انگلیسی.روانشناس مهد میگفت این بچه زبان مادری نداره.به خاطر اینکه هیچ کس نمیفهمید چی میگه عصبی بود و مرتب جیغ میزد.باباشم مهد رو تحت فشار میذاشت که وظیفه ی شماست فارسیش رو تقویت کنید.

2738

من از نسیم خیلی بدم اومد چقدرم سعی میکرد از خودش تعریف بیخود بده.فرهادم خوشم نیومد ازش.ولی سهیل و نیکی خیلی خوب بودن

من از نسیم خیلی بدم اومد چقدرم سعی میکرد از خودش تعریف بیخود بده.فرهادم خوشم نیومد ازش.ولی سهیل و نی ...

اوه اوه نسیم وضع مهمون داریش و آشپریش اون بود انقدم از همه چیز ایراد میگرفت؟'!!!!!!!

اوه اوه نسیم وضع مهمون داریش و آشپریش اون بود انقدم از همه چیز ایراد میگرفت؟'!!!!!!!

دقیقا!!!تازه اومده خونه دوستش جا تشکر میگه اینجا خونه دوستمه هیچی ندارن!😬😬😬