2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بدم اومد 

زیر نصفی از پستای بفرمایید شام من و تو اول بسم الله کامنت میذاشت ی متنو هی کمی پیست میکرد 

مشخصه دنبال جلب توجه و جذب فالوره 

اینکه خانومشم پذیرایی کرد بدم اومد زشته به خدا خانومش مگه کارگره اخه 😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2720

بچه پولداره که همه جوره می خواست متفاوت باشه نسبت به بقیه

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
2714

منم ازش خوشم اومد.آدم پریه بنظرم.شوخیاشم باحال و جدید بود.عقده ایم نبود فقط برای کادو یادگاری ۱۳۵۰ دلار حداقل پول داده بود

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
هم اونشب که درمورد آموزش و چندزبانه کردن بچه صحبت میکرد از نظراتش خوشم اومد.هم رک و راحت بودنش برام ...

دیوونه می کنه بچه شو به نظرم، حالا فارسی و روسی و انگلیسی قبول، بقیه زبان ها اضافه است برای بچه

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
من بدم اومد  زیر نصفی از پستای بفرمایید شام من و تو اول بسم الله کامنت میذاشت ی متنو هی کمی پی ...

آره خانومش عجیب بود.کلا زنهای روس خیلی متفاوتن.اصلا بهش برنمیخورد که با لباس خواب پذیرایی کنه😂

2706