2733
2734
عنوان

شما با همچین دختریو برای برادرتون میگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 23 پست
چند وقت قبل ي پيج اينستا گفته بود اعترافات خودتونو بنويسيد باورم نميشد  نزديك ٢٠٠ نفر فقط پي ...

وای واقعا جامعه ما داره به قهقرا کشیده میشه خدا خودش این ادمارو هدایت کنه 

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗
😔دخترشون داره پیاماتونو میخونه

وای من نمیدونستم ببخشید تروخدا 

عزیزم که پیامم خوندی مهم خودتی که دلت پاکه اشتباهات خانوادت هیچ ارتباطی به شما نداره ترو خدا ناراحت نشی با پیامم ما همه ادما کارای بد داریم هیچکی پاک و بی عیب نیست حالا چون کارای بدمون باهم فرق داره دلیل نمیشه خودمونو برتر بدونیم بازم معذرت میخوام 

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم قبل خواستگاري به پسره بگه ،اگه خواست قدم پيش بذاره اگه هم نخواست به سلامت 

😔میخواد خودش ولش کنه چون پسره از یه خانواده خیلییی خوبه

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2728
واقعا به دخترشون کوچکترین  ربطی نداره

🙏🙏از اینهمه شعور ممنونم

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2740