2703
2553

خواهشا بخونین این مطلبو

اگه دختر این خانواده خودش پزشک باشه و خیلی خانوم و همه چی تموم باهاش وصلت میکنین

مهمه میشه بخونین🙏http://www.qudsonline.ir/news/660095/به-خاطر-یک-مشت-دلار

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش خودت خلاصه متنشو کپی میکردی میذاشتی اینجا.

خلاصش اینه مادرش با همسر دومش از همسر اولش سرقت کرده 

پدر مادر دختره پزشکن 

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2456
کیه خیلی زیاذ حوصله نداشتم بخونم خوی آگه همینه ک ن 

🤔بالا توضیح دادم چرا ن 

و اینکه ایم موضوع باید تو خواستگاری مطرح بشه🤔

مادرش چه ربطي به دختره داره ؟اگه دعواهاي اونها تو زندگي دختر وارد نميشه و باعث مشكل زياد نميشه ،اشكا ...

اخه دختره از دیروز داره اشک میریزه چ جوری ب دوست پسرش ک میخوان بیان خواستگاری بگه

من خودم معتقد هستم گناه پدر و مادر ربطی به دختر نداره.اما توی فامیلمون یه خانومی به شوهرش خیانت کرد و جدا شدن دخترش 13 سالش بود تقریبا.پدر و مادره رفتن سر زندگیشون و دختره با مادربزرگش بزرگ شد اما پدر و مادر خودشم گاهی بودن و گاهی نبودن.دختره هم خیلی خوب نشد.ینی رابطه با پسرا برقرار میکرد اونم از نوع پر خطر و...اما دو ساله ازدواج کرده و بنظر میاد خانواده پسره خیلیییی خوبن.

میخوام اینو بگم گناه مادره رو پای دختره ننوشتن.دختره هم بخاطر کار و گذشته مادرش بد نشد.بخاطر ذات خودش بد شد و اون کارارو کرد.اما در نهاااایت ازدواج خوبی داشته.

2714
خلاصش اینه مادرش با همسر دومش از همسر اولش سرقت کرده  پدر مادر دختره پزشکن

وااي واي

نه معلومه كه نه

از قديم گفتن مادر رو ببين دختر رو بگير

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اخه دختره از دیروز داره اشک میریزه چ جوری ب دوست پسرش ک میخوان بیان خواستگاری بگه

بنظرم نیاز نیست همون اول بگه.یکم صبر کنه جلسه اول نگه.اجازه بده اول پسره و خانوادش خودشو ببینن و با خودش و خوبی هاش اشنا بشن بعد بگه.اونجوری راحت تر میپذیرن.

مادرش چه ربطي به دختره داره ؟اگه دعواهاي اونها تو زندگي دختر وارد نميشه و باعث مشكل زياد نميشه ،اشكا ...

گندي كه مادر دختر زده رو همه. روزنامه ها نوشتن

خييلي خييلي ابرو ريزي بزرگي بوده

واقعا مگه ميشه به همچين چيزي بي توجه بود

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
گندي كه مادر دختر زده رو همه. روزنامه ها نوشتن خييلي خييلي ابرو ريزي بزرگي بوده واقعا مگه ميشه به ...

نه نميشه بي توجه بود ولي نه اونقدر كه باعث بشه كسي باهاش ازدواج نكنه 

اونم مادري كه طلاق گرفته و رفته 

اووو ایناکه مثل سریال ترکی شدن پزشکن که پزشکن انسانیت و اخلاق دیگه چیزیه

چند وقت قبل

ي پيج اينستا گفته بود اعترافات خودتونو بنويسيد

باورم نميشد 

نزديك ٢٠٠ نفر فقط پياماشون اين بود ما خيانت كرديم پشيمونيم

يا داريم ميكنيم

يا واسه انتقام از همسرمون خيانت كرديم

يا از شوهر يا زنمون متنفريم دوست دختر يا پسر داريم

كلا به فيلماي توكي بنظرم اين روزا بايد گفت زكي

اووو ایناکه مثل سریال ترکی شدن پزشکن که پزشکن انسانیت و اخلاق دیگه چیزیه

😔دخترشون داره پیاماتونو میخونه

2706