2737
2734
عنوان

دخترای عاشق عطر و ادکلون بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 23 پست

من خیلی سخت پسندم واس عطر ینی زود دلمو میزنه و سردرد میشم.کلی عطر و ادکلن بی استفاده دارم.اما لالیک سفید کوچیکشو گرفتم عاشقش شدم...

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی سخت پیندم واس عطر ینی زود دلمو میزنه و سردرد میشم.کلی عطر و ادکلن بی استفاده دارم.اما لالیک ...

اره لالیکم هم خوبه دوس دارم

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
شادوو هم عالیه shadow.2تاشودارم

مرسی من که

اینارو دارم

همه میگن قشنگن

بوگاتی

جگوار

چیمستری

لجند

تلگرام

سیلور سنت

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731
مرسی من که اینارو دارم همه میگن قشنگن بوگاتی جگوار چیمستری لجند تلگر ام سیلور سنت

بوگاتی هم داشتم سیلورم داشتم عالین

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
بوگاتی هم داشتم سیلورم داشتم عالین

اره 😍

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
پس سیلقمون یکیه مطمئنم اونیم که گفتم پسند میکنی 

اره 😁

این هفته وقت کنم برم ببینم دارن 😁😍

2740