2703
2553

یه عطر زنونه خیلی خاص و همینطور ادکلن معرفی کنین . فقط خاص باشه .بوش باکلاس باشه

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
فقط و فقط ساکری فایز

بوش چجوریه?

قیمت!?

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
فقط و فقط ساکری فایز

عطره ؟؟قبمتش چنده

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
مردا بدشون میا از بوش

چرا؟؟؟؟

2714
بوش چجوریه? قیمت!?

بوش عالی برو لواز ارایشی بو کن فقط تست بزن بوشو عالیه س ک سی هست من همش از این استفاده میکنم.چند ساله.بوشم غلیظ و ماندنیه.قبلا 60 میگفتم بهد گرونیا شده 180

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
بوش عالی برو لواز ارایشی بو کن فقط تست بزن بوشو عالیه س ک سی هست من همش از این استفاده میکنم.چند سال ...

قیمتشم خوبه

من پارسال چیمستری گرفتم ۱۰۰ شد😑

من بوی ادکلن زنونه که شیرینه دوست ندارم

سردرد و حالت تهوع میگیرم وقتی ادکلن با بو شیرین و گرم بزنم

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
قیمتشم خوبه من پارسال چیمستری گرفتم ۱۰۰ شد😑 من بوی ادکلن زنونه که شیرینه دوست ندارم سردرد و حالت ...

این یه یه جوریه نه شیرینه نه تلخه عالیه یه تست بزن

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
این یه یه جوریه نه شیرینه نه تلخه عالیه یه تست بزن

حتما مرسی😊

2706