2733
2734
عنوان

بارداري و وزن گرفتن مادر و جنين

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 21 پست
منم هفته بیست وسه ام پنج کیلو اضافه کردم،زیاده واقعا ولی کاری ازم برنمیاد اشتهام خیلی هم نیست اما ما ...

هركي منو مي بينه مي گه خودت لاغر شدي، فقط شكمم بزرگ شده 

دكتر هم مي گه خوبه تا حالا وزن گيريه خودتو جنين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هركي منو مي بينه مي گه خودت لاغر شدي، فقط شكمم بزرگ شده  دكتر هم مي گه خوبه تا حالا وزن گيريه ...

منم همه جام لاغره اصلا چاق نشدم ولی ماشالا شکم  تازه موز و بادام واینا به زور میخورم همون سه وعده غذا درروز برام کافیه ولی مجبورم میکنن چیزای دیگه بخورم درحالی که واقعا بااشتها نمیخورم.اما من بارداری اولمم باوجود بیست وپنج کیلو اضافه وزن به وزن قبل بارداریم برگشتم چون خودم شیر میدادم به بچه م.فقط ترکای شکمم وپهلوام موند که بخاطر بزرگی شکم بود

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2728
منم همه جام لاغره اصلا چاق نشدم ولی ماشالا شکم    تازه موز و بادام واینا به زور میخورم همو ...

من به جز سه وعده غذا كه اونم كم ميخورم تو روز يه مشت كوچولو اجيل، يه بشقاب سالاد و چنتا ميوه و يه ليوان شير و دوتا خرما بعضي روزا يدونه تخم مرغ ابپز ميخورم، ولي بازم گشنمه

واقعا نمي دونم كم ميخورم يا زياد

دكتر تغذيه هم نمي شناسم، دكترمم چيزي نمي گه

من به جز سه وعده غذا كه اونم كم ميخورم تو روز يه مشت كوچولو اجيل، يه بشقاب سالاد و چنتا ميوه&nb ...

توش جان عزیزم لابد بدنت احتیاج داره که اشتهات میکشه وگرنه من تخم مرغ اصلا نمیتونم.پنج تابادام بیشترم نمیتونم.میوه میخورم ولی موز وشیرینی وکیک اصلا.بدن بابدن فرق داره وقتی گرسنه میشی یعنی بدنت نیاز داره وباید بخوری اما زیاده روی نکن.مثلا اون موقع دکتر من میگفت خودتو گول بزن وقتی خیلی گرسنه ای بجای شیرینی برو زود یه سیب بخور یایه گوجه بخور

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
توش جان عزیزم لابد بدنت احتیاج داره که اشتهات میکشه وگرنه من تخم مرغ اصلا نمیتونم.پنج تابادام بیشترم ...

من شيريني و هله هوله اصلا نميخورم

من از بچگي تخم مرغ دوس داشتم