2410
2553
عنوان

بارداري و وزن گرفتن مادر و جنين

134 بازدید | 21 پست

من الان ٢٥ هفته ام ٥ كيلو نيم اضافه كردم

ميخوام ببينم تا الان زياد بوده؟ تو ٣ ماه باقي مونده  بيشتر از ٥ كيلو نيم اضافه مي كنم؟  دوس ندارم بيشتر از ١١ كيلو اضافه كنم، از طرفي هم نمي خوام بدنم ضعيف باشه( استراحت مطلق هم هستم)

خانوما کسی جدیدا غربالگری سه ماه اول رو نداده؟؟؟ هزینش چقد شد؟؟؟؟ بیمه قبول میکنن؟

تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من الان هفته ۳۲ هستم ۱۰ کیلو اضافه کردم. البته دکترم بهم گفته مجازم تا ۱۸ کیلو هم اضافه کنم چون BMI بدنم قبل بارداری خیلی کم بود و کاهش وزن زیاد داشتم. قدم ۱۶۵ بود وزنم ۵۰   . حالا دکترم گفته خیالت راحت باشه هرچقدرم اضافه کنی مشکلی نیس

2714

منم هفته بیست وسه ام پنج کیلو اضافه کردم،زیاده واقعا ولی کاری ازم برنمیاد اشتهام خیلی هم نیست اما ماشالا شکمم بزرگ شده ولی دکتر هجده هفته گفت وزن جنین یکم کمه ولی نگران نباش مهم نیست.اخراش مهمه خوشبحال اونا که کلا ده دوازده کیلو اضافه میکنن.من سابقه بیست وپنج کیلو دربارداری اولم داشتم خیلی سخته

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2706