2737
2739
عنوان

عذاب دادن شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 22 پست
عزیزم شما هم باید یکم تلاش کنی نمیشه اون بنده خدا خودش همه چیزو کامل بدونه شما اولین زنی هستین ک تو ...

بخدا میگم میگتو پول ندارم  گاهی پول نداره موقعیک پول ذاره هم نمیبزه همیشه ی بهونه میاره من اینحا مشکلمو گفتم ک با. تحربه مث شما کمکم کنه دیگ

فک نکنین ادم کسلو خسته کننده یا عارشمطبوع میاد منو ببزه بیرون هم ازش سرترم ب گفته فامیلاشو فامیلامو ...

منم همش به شوهرم فحش میدم وقتی حرصم میگیره ولی شوهرم یکبار هم بدونه من جایی نرفته خودشم دلش نمیخواد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا میگم میگتو پول ندارم  گاهی پول نداره موقعیک پول ذاره هم نمیبزه همیشه ی بهونه میاره من اینح ...

ن ی پارک نزدیک خونتونم برین یا دوتا خیابونم بگو قدم بزنید با هم کافیه از همینا شروع کنید درست میشه.ب خواسته های جنسیشونم اهمیت بدین و هرچند بدون رابطه ولی هم رو اروم کنید 

به ارواح حدم...نیستی در جدّم 
منم همش به شوهرم فحش میدم وقتی حرصم میگیره ولی شوهرم یکبار هم بدونه من جایی نرفته خودشم دلش نمیخواد& ...

هم من فوش میدم هم اون فوشای بد. بد بعد با خودم میگم چرا باید ی زن همچین فوشایی ب شوهرش بده ولی اونم کارایی میکنه کپک من از شدت اعصبی نمیفهمم چی میگم

2728
ن ی پارک نزدیک خونتونم برین یا دوتا خیابونم بگو قدم بزنید با هم کافیه از همینا شروع کنید درست میشه.ب ...

بگم بریم دور بزنیم ماشینو برمیداره میگ بریم با ماشین شیشه هاشم حق ندارم بدم پایین این چه بیرون رفتنیه؟

بگم بریم دور بزنیم ماشینو برمیداره میگ بریم با ماشین شیشه هاشم حق ندارم بدم پایین این چه بیرون رفتنی ...

عزیزم از همینا شروع کن تو ماشین ک نشستین بگو ی پارک نزدیک برید بگو ی جا پارک کنه دلت میخواد قدم بزنی اینو بگم ک با اخم و تخم و قهر مردها نمیفهمن مشکل خانمها چیه مردها زبان بدن خانمها رو بلد نیستن و بدتر گیج میشن خواسته هاتونو قشنگ بیان کنید و انقدر زود کوتاه نیاید و اخم نکنید هرچی هست قشنگ ب زبون بیارید

به ارواح حدم...نیستی در جدّم 
هم من فوش میدم هم اون فوشای بد. بد بعد با خودم میگم چرا باید ی زن همچین فوشایی ب شوهرش بده ولی اونم ...

ولی باز تو رابطه ی ما فقط من فحش میدم اون اصلا فحش نمیده فقط سکوت میکنه یهو انقد عصبی میشه بلند میشه میاد سمتم که کتک بزنه گاهی میزنه گاهی هم میترسونه که دیگه فحش ندم ولی من نیبینم حرص میخوره بیشتر فحش میدم به خواهر مادرش

2740