2726
عنوان

عذاب دادن شوهر

612 بازدید | 22 پست

من نوزده سالمه و شش ماهه باردارم تروخدا بهم بگین کارم اشتباهه یا ن 

از همون موقع ک نامزد شدم هیچوقت نگفت بیا بریم ی پارکی  سینمایی چیزی واسه تفریح سه ساله باهم ی مسافرتم نرفتیم بااینکه دورو بریامون حداقل سه بار رفتن تک فرزنده خونه بابامم برم باید مادر شوهرم بفهمه  و بهش توضیح بدم از.صب تا شب باید با مادرش یرو کله بزنم اخرشم خودش میاد خونه اصلا بهدشت و رعایت نمیکنخ باید بگم اینکارو کن اینکارو نکن  اینو نریز و اونو بریز  یبارم نمیگ حداقل پاشو ببرمت پیاده روی ولی تا از سرکار میاد میره بیرون قهوه خونه امروزم از سرکار اومد با دوسش رفت باع مون و نشون بده بهش خیلی دلم شکست من ک زنشم حاضر نیش ی نیم ساعت ببرتم بیرون تا حالو هوام عوض شه ولی با دوسش چاهار ساعت رفت بیرون و خوش گذروندوقتیم اومد من  قیافه گرفتم گفام برو خوش باش منم ول کن گرفتم خوابیدم  میومد میگفت قهر نکن دیگ چرا اذیتم میکنی  دلم براش سوخت ک ی زن نفهم داره همه چیو ب کامش تلخ میکنه از. اون ورم میگم منم ادمم بخدا چرا منو نمیبره جایی چرا نمیگ بریم بیرون دلم میگیره بنظرتون حق بامنه یا با شوهرم چیکار کنم دارم دیوونه میشم میگم نکنه من کم محلی کنم بایکی دیگ دوس شه درضمن میگ خیلی دوسم دا ه هرشب نگه یه شب درمیون میگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالشو جا بیار حقشه

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

عزیزم همین که اومدی دردو دل کردی یه خورده خالی میشی، مردا اکثرا همینن مخصوصا اگه سنشون کم باشه، خوب میشه دیگه باردارم هستی بچه به دنیا بیاد مسیولیت میافته گردنش دو تاتونو میبره گردش

عزیزم بشین باهاش حرف بزن بگوخواسته من اینه شایدبپذیره

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

عزیزم شما هم باید یکم تلاش کنی نمیشه اون بنده خدا خودش همه چیزو کامل بدونه

شما اولین زنی هستین ک توزندگیشی بعد مادرش شاید بلد نباشه باید خودت یادش بدی تربیتش کنی ن ک هی مثل مامانش سرش غر بزنی ک اینکارو بکنه یا نکنه وگرنه کم کم باعث میشه براش مثل مادر باشی تا زن.با ظرافت و محبت براش چایی یا شربت ببر بگو فلاااانیییی خیلی دلم میخواد ی پارک بریم امشب یا فردا یا بریم فلان جا یا بگو نی نیت هوش کرده بره بیرون قدم بزنه با باباش عزیزم سیاستای همسرداریو یادبگیر مثل خیلی از زنهای اینجا نشو ک میان از شوهراشون بد میگن و تلاشی برای زندگی نمی کنن بخدا خیلی راحته رو مبل لم بدی و از زندگیت بنالی و کاری نکنی براش ولی تلاش کن بخودت بیا کوتاه نیا یادش بده و خودت ازش بخواه ک برید بیرون بگو فلانییی من انقد خوشحال میشم باهم میریم بیرون میگردیم یا بگو دل لک زده بر فلان کار یا ی بستنی خوردن دو نفره 

به ارواح حدم...نیستی در جدّم 

[QUOTE=92666325]اگ حق بامنه من چیکار کنم؟[/QUO

معنی نداره مرد زن دار رفیق بازی کنه رفیقش باید زنش باشه جلوشو بگیر اگه ادم نشد تو هم عیته خودش رفتار کن برو واسه خودت تنها یا با دوستات بیرون تا به خودش بیاد

فک نکنین ادم کسلو خسته کننده یا عارشمطبوع میاد منو ببزه بیرون هم ازش سرترم ب گفته فامیلاشو فامیلامو خودمم چشم دارم میبینم دیگ هم اهل خوشگذرونیم هم رمانتیک خیلی دوسش دارم بذ دهنم کرده بهش فوش میدم خسته  شم از این وضع چون خودشم بهم فوش میده

2706