2737
2734
عنوان

یعنی هر وقت با چین والیبال داریم حالم بهم میخوره 😷 🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 36 پست
معروفو میگی؟شوهرم ازش متنفره😅..میگه مغروره...چ س کلاس میاد

اره 😂کلا شوهرم بهش برخورد من کشید تو بغلش گفت فقط باید بگی کیان عزیزم😂😂خیلی سعید خوب کلا دوستش دارم😐😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب چی دوستش دارم دیگه 😐

برو رضایت شوهر تو جلب کنه آهش دامن تیمو میگیره یه وخت نبازیم   

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
خیلیم زود قاطی میکنه    

یک تایمی کلا بازی ها زیاد بود دوستم میومد خونمون باهم نگاه کنیم اون مجرد ما بالا جلو تلوزیون شوهرم پایین مثلا فیلم نگاه میکرد ما جیغ میزدیم سعید دوستم که خودش میزد 😂😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728

فیلمای اون جوریشونو دیدی 

همین جوری پر پشم .فک کنم از اول نزدم کلا 🤢🤢

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
کلا نه فقط چینا بلکه آمریکایی ها و بعضی از کشورهای اروپایی هم نمیزنن کلا زنای چینی هم کم مو هستن اصل ...

دختر عمم فنلانده اونجام میگفت خانما بور هستن خیلی اهمیت به شیو کردن نمیدن بعضیاشون راحتن