2410
2553

آستین حلقه ای 

زیر بغل شیو نشده ! 

نمیخواد دست و پاهاتونو شیو کنین اونجا رو درست کن 🤢

تیمای دیگه هم توشون هست البته 🤮

جای فدراسیون جهانی بودم قانونش میکردم 😒

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن هاشونم شیو نمیکنن

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2720
زن هاشونم شیو نمیکنن

اشتب نمیکنی 😱

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
واقعا؟ مگه میشه😥

اره تا یک حد خاصی کلا زینت فکر کنم من رفته بودم پکن اینجوری بودن 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2714
اشتب نمیکنی 😱

نه 😐دوست شوهرم که اون جا یک جورایی راهنما بود به شوهرم گفت منم شنیدم و دیدم 

من یه جا خوندم چون خیلی ریزه میزه و بیبی فیس هستن موهای زائد بدن و اندام خصوصی رو نشونه بالغ بودن میدونن واسه همین شیو نمیکنن

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
آره والا...همیشه میگم چین همه چی میزنه...4تا تیغ هم واس خودشون بزنن....😥

یس 👍😒

2706