2737
2739
عنوان

سیاه شدن دندان نوزاد نه ماهه مامانا با تجربه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 7935 بازدید | 43 پست
من فرامکس و سیدرال فقط میدادم هروقت سیدرال گیرم نمیومد فرامکس میگرفتم.از یکسال ونیمگی مرتب مسواک میز ...

عزیزم این پودرن یا شربت؟؟ پسر من سه سال و نیمشه قبلا همیشه پسته و جگر میدادمش اصلا کم خونی نداشت دکترش میگفت تازه پر خونم هست .. ولی حالا با شروع گرونی ها دیگه نتونستم ب تغذیه اش برسم کم خونی گرفته این شربتا براش خوبه؟؟ قرص کم خونی برا بچه سه ساله هم هست؟؟

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم قطره اهن رامیگن به بچه تا2سالگی بدیدچون مثل اسلت ساختمون میمونه که بتنش راخوب بریزی اهن ...

اره حرف شما کاملا درسته خواهر شوهرم به بچه هاش نداد الان هردوشون کم خونی شدید دارن جگر و اسفناج و این جور چیزا رو هم دوست ندارن بنده خدا نمیدونه چیکار کنه .. بچه هاش یکیش کلاس هفتمه یکیش دوم ابتدایی

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2728
پسر من شبا شير مي خورد تمام دندان هاش پسيد مجبور شدم سه سالگي با جراحي دندان هاشو درست كنم بعد از ش ...

عزیزم درمورد جراحیش بیشتر توضیح میدی؟؟ پر کردن و روکش؟ چجوری؟ هزینه اش چقدر شد؟ بیمه تون چی بود؟؟؟ 

ممنون میشم جواب بدین

2738
عزیزم درمورد جراحیش بیشتر توضیح میدی؟؟ پر کردن و روکش؟ چجوری؟ هزینه اش چقدر شد؟ بیمه تون چی بود؟؟؟&n ...

حدود ١٠سال پيش بود هزيناش با الان قابل قياس نيست. آزاد هم حساب كردن فك كنم ٢.٥شد ٨تا دندان خراب داشت يكسري رو روكش كردن يكسري پر 

بيهوشي كامل هم بود  دو سالو نيمش بود  فكر مي كنم اگر سنش بيشتر بود بهتر بود چون ٢ساعت بيهوش بود 

الانم دندان اصلي هاش جنسشون خوب نيست وزود خراب شدن

فرامکس پودره سیدرال قطره ست

ممنون

حدود ١٠سال پيش بود هزيناش با الان قابل قياس نيست. آزاد هم حساب كردن فك كنم ٢.٥شد ٨تا دندان خراب داشت ...

ممنون ک جواب دادید

خارجی چه مارکی میدان سیاه نشده دندونش

کلا خارجیا سیاه نمیکنه

شبیه شیر میمونه

من فروسیس دادم

لیپوزوفر دادم

فرومکس دادم

هر سه تاش خوب بود

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس