2726

مامانا کمک دندونای پسرم سیاه شدن امروز متوجه شدم یکم روشون سیاه بخاطر قطره آهن چیکار کنم قطره آهن ایرانی میدم یعنی تو سایت خوندم که مامانا گفته بودن خارجی هم سیاه میکنه من خیلی مراقب دندوناش بودم ته حلقش میریختیم بعدم بهش آب میدادم ومسواک میزدم حالا چیکار کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ندادم هیچ مشکلی هم پیش نیومد 

ی کوچولو هم دندونش سیاه شد بردمش دکتر گفت نمیشه هیچ کارش کنی کم کم خورده میشه چون قطره آهن مینای دندون رو از بین میبره و دندون رو داغون میکنه 

منم گفتم این که دندون رو داغون میکنه چه جوریه که برا بدن مفیده 

دیگه اصلا بهش ندادم 

هیچ مشکلی هم پیش نیومد ولی هواسم به تغذیه بود مغزیجات و میوه ها خودش سرشار از آهن هست

2728

لمال اهن نیست عزیزم مال مسواکه و شیر شب 

من دخترمو از شیر گرفتم هر شبم براش مسواک میزنم دیگه سطح سیاهیش زیاد نشد 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

منم ندادم هیچ مشکلی هم پیش نیومد  ی کوچولو هم دندونش سیاه شد بردمش دکتر گفت نمیشه هیچ کارش کنی ...

شما آزمایش خون هفت ماهگی نوزاد رو انجام دادید که واسه میزان آهن بچس

ترجیح میدم سیاه بشه تا اینکه کمبود آهن داشته باشه 

کمبود آهن روی عملکرد مغز اثر سوء داره و هزاران عوارض دیگه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

پسرمن دوتا دندون بالاش از جای سیاهی قطره اهن خورده شد و شکست الان دوتا دندون بالاش نصفه است همیشه هم فطره خارجی دادم با قطره چکانم ته حلقش ریختم الان میگم کاش نمیدادم 

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف

من ایروویت دادم بازم سیاه کرد 

اشتباه کردم چون شیرخشکش غنی شده با اهن بود همون کافی بود خیلیا دیدم اصلا نمیدن

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف

نه دکترش نداد 

البته اینها که واکسن میزنن گفتن ببرش آزمایش 

دخترم شیر خودم رو میخورد فقط ...تا ۶ ماهگی ...اضافه وزن داشت قدش هم خوب بود .. پرستار گفت حتما آزمایش باید بدی مشکوکه چرا اینهمه وزنش زیاده منم داغون شدم ..داشتم سکته میکردم خیلی بد گفت بیشعور ...... بردمش دکتر گفت هیچیش نیست سالمه سالمه ....گفت ماشاالله به شیری که میخوره   

2706