2737
2739
من همش تهوع دارم ی هفتس میگن سیرابی خوبه😷

اره منم شنیدم خوبه امتحان کن سیرابی روبا کله پاچه بپزی مزش خوب میشه امپول نوربون هم خوبه

نگران نباش یه روز از خواب بیدار میشی میبینی رفته پی کارش

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم منم هاله رو میبینم کی زدی بی بی رو ؟ امپولت چندم بود ؟

آمپول رو ٢١ام هل و حوش١١-١٢شب زدم 

اين بي بي رو روز يازده ام (بعد امپول)بعد از ظهر زدم...

ديگه ام شايد بي بي نزن يه راست برم آزمايش

اخه ارسام ميدوني من تاحالا چندتا بي بي مثبت الكي داشتم؟😂

آمپول رو ٢١ام هل و حوش١١-١٢شب زدم  اين بي بي رو روز يازده ام (بعد امپول)بعد از ظهر زدم... ...

ایشالله ک الکی نیست عزیزم واقعیه ایندفعه دیکه میشه بریم ازمایش درسته 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
آمپول رو ٢١ام هل و حوش١١-١٢شب زدم  اين بي بي رو روز يازده ام (بعد امپول)بعد از ظهر زدم... ...

عزیزم از بهار جون شنیدم که منفی بوده جوابت 

غصه نخور گلم منم سر وقت پری شدم منم خیلی داغونم درکت میکنم انشاالله خدا بهترین هارو برات رقم بزنه

حالم خیلی بده خدا خیلی داغونم حسرت صدای گریه بچه تو خونه سوت وکورمون پیرم کرده خدا خودت رحم کن من هیچ به شوهر بی گناهم رحم کن دلم بدجوری میشکنه وقتی میبینم چجوری باحسرت به بچه ها نگاه می‌کنه وقتی چجوری با ذوق میره برام بی بی چک میخره خداجون رحم کن من یه غریب تنهام 
2740
عزیزم از بهار جون شنیدم که منفی بوده جوابت  غصه نخور گلم منم سر وقت پری شدم منم خیلی داغونم در ...

قربون محبتت برم عزيزم

هرچي خدا بخواد من تصميم گرفتم به كارام برسم و فعلا كمتر به بچه فكر كنم....تا هروقت كه خدا بخواد بهم هديه بده...

آرزو ميكنم خدا بهترين مقدراتشو برات فراهم كنه بيتابي نكن مطمئن باش به زودي ني ني تو بغل ميگيري...

قربون محبتت برم عزيزم هرچي خدا بخواد من تصميم گرفتم به كارام برسم و فعلا كمتر به بچه فكر كنم....تا ...

الهی فدات شم منم تصمیم گرفتم این ماه برم باشگاه ثبت نام کنم وبیخیال بشم حالا که نمیده دیگه اصرار نمیکنم شاید مقدر نمیدونه وتومصلحتم نیست ولی باورت نمیشه چه حال بدی داشتم اینقدر امیدوار بودم که حتما حامله ام تا سه ساعت تو شوک بودم کلا افتاده بودم رو تخت زل زده بودم به سقف 

آخه قبل از اینکه پری بشم حتی سرویس چوب سیسمونیمم انتخاب کرده بودم حتی به اینکه چجوری خبر بارداری مو به خانواده هاو همسرم بدم وقراره چقدر از خوشحالی گریه کنم بد ضربه ای خوردم بدجور تا قبل از اینکه پری بشم بعد نماز صبحم ده بار نماز شکر خوندم ولی بازم مثل تموم این سه سال نشد که بشه 😭😭😭😭😭😭

ولی بازم شکر حتما قسمت نبوده توهم غصه نخور خواهری خدا خیلی بزرگه خیلی

حالم خیلی بده خدا خیلی داغونم حسرت صدای گریه بچه تو خونه سوت وکورمون پیرم کرده خدا خودت رحم کن من هیچ به شوهر بی گناهم رحم کن دلم بدجوری میشکنه وقتی میبینم چجوری باحسرت به بچه ها نگاه می‌کنه وقتی چجوری با ذوق میره برام بی بی چک میخره خداجون رحم کن من یه غریب تنهام 
الهی فدات شم منم تصمیم گرفتم این ماه برم باشگاه ثبت نام کنم وبیخیال بشم حالا که نمیده دیگه اصرار نمی ...

دقيقا جمله به جمله اي كه گفتي كارايي بود كه من انجام ميدم تازه من فرا ترم بودم!!!

منم تا دوروز حالم جا نبود الان ولي برگشتم به زندگي

بقول خودت خدا خيلي بزرگه بچه دادن به ما كه كار سختي نيست براش...پس من روال عاديمونو پيش ميگيريم خدا هم برامون خدايي ميكنه...

دقيقا جمله به جمله اي كه گفتي كارايي بود كه من انجام ميدم تازه من فرا ترم بودم!!! منم تا دوروز حالم ...

آفرین به این اراده قویت خواهری خدا خودش تو بهترین وقت جواب صبوری هاتو بده 

بایه دوقلو ناز وتپلی 

خدا آنقدر بزرگه که تو مخیلیه مانمیگنجه 

پس بذاریم خدا خودش بهترین هاروبرامون بسازه

قربون مهربونيت بشم من عزيز دلم همچنين براي خودت 😍😍😍❤️❤️

انشاالله هرچی صلاح و مصلحت خداست همون بشه😘😘😘😘😘😉